سریال جدید تهیه‌کننده «فرار از زندان» با حضور آرنولد شوارتزنگر

سریال جدید آرنولد شوارتزنگر به تهیه‌کنندگی نیک سانتورا هنوز عنوانی ندارد اما در ژانر ماجراجویی و جاسوسی ساخته خواهد شد.

آرنولد شوارتزنگر مردی نیست که حضور طولانی‌مدت در قاب کوچک تلویزیون را تحمل کند. اما به نظر می‌رسد او هم همانند دیگر بازیگران هم‌دوره‌اش قصد دارد در سریال جاسوسی و ماجراجویی جدید شرکت اسکای‌دنس بازی کند. این سریال به تهیه‌کنندگی نیک سانتورا ساخته خواهد شد؛ کسی که تهیه‌کننده سریال‌هایی همچون «فرار از زندان» (با عنوان اصلی «Prison Break»)، «اسکورپیون» (با عنوان اصلی «Scorpion») و «خطرناک ترین بازی» (با عنوان اصلی «Most Dangerous Game») بوده است. برای این سریال جدید هنوز عنوانی انتخاب نشده اما آن‌طور که از شواهد پیداست آرنولد دوباره به فضای فیلم «دروغ‌های حقیقی» (با عنوان اصلی «True Lies») باز خواهد گشت. با فیلیمو شات همراه باشید تا جزئیات بیشتری از این سریال جدید جاسوسی را بررسی کنیم.


سریال جدید نیک سانتورا و آرنولد شوارتزنگر یک ماجراجویی جاسوسی جهانی با محوریت یک پدر و دختر خواهد بود. شوارتزنگر علاوه بر بازی در نقش اصلی، تهیه‌کنندگی اجرایی سریال را هم بر عهده خواهد داشت. اگرچه این مجموعه در مرحله انتخاب بازیگران است و نقش دختر شوارتزنگر هنوز انتخاب نشده، اما استودیو اسکای‌دنس خود را آماده ارسال طرح کلی پروژه جهت عقد قرارداد با سرویس‌های استریمینگ می‌کند. این اولین همکاری آرنولد و اسکای‌دنس نیست؛ آنها پیش از این دو فیلم «نابودگر: جنسیس» (با عنوان اصلی «Terminator Genisys») و «نابودگر: سرنوشت تاریک» (با عنوان اصلی «Terminator: Dark Fate») را با هم کار کرده بودند.


رتبه‌بندی تمام فیلمهای «نابودگر» را در فیلیمو شات بخوانید


آرنولد شوارتزنگر در کنار این پروژه، به عنوان بازیگر در چند پروژه سینمایی در حال ساخت هم حضور دارد. فیلم «کونگ فیوری ۲» (با عنوان اصلی «Kung Fury 2») در مرحله پس‌تولید قرار دارد و فیلم «سه‌قلو‌ها» (با عنوان اصلی «Triplets») مراحل پیش‌تولید را سپری می‌کند. چندی پیش هم حضور او در فیلم «افسانه کونان» (با عنوان اصلی «The Legend of Conan») اعلام شد.


بررسی سریال دروغ های کوچک بزرگ


نیک سانتورا علاوه بر این سریال، به عنوان شورانر سریال موردانتظار «جک ریچر» (با عنوان اصلی «Jack Reacher») محصول آمازون پرایم انتخاب شده است. این سریال بر اساس کتاب پرفروش لی چایلد ساخته خواهد شد.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم