انتشار ویدیوی جدید فیلم «آنتبلوم»؛ باز هم دختربچه‌‌ای ترسناک

در ویدیوی جدید فیلم «آنتبلوم» دختربچه‌ای را می‌بینیم که لباس‌هایی قدیمی بر تن دارد؛ حضور او نشان می‌دهد که با داستانی دلهره‌آور و شاید معمایی طرف خواهیم بود.

طبق یک قانون نانوشته، در هر زمانی اگر کسی بخواهد فیلم ترسناکی بسازد، قطعاً در آن از یک دختر یا پسربچه‌ با گریم ترسناک و وحشت‌آور استفاده می‌کند. اگرچه برای ایفای چنین نقشی از پسرها هم استفاده شده است اما معمولاً دخترها برای بازی در این نقش‌ها انتخاب می‌شوند.
فیلم «Antebellum» نیز از این قاعده مستثنا نیست و می‌توان نمایی از دختربچه‌ای ترسناک را در ویدیوی جدید این فیلم دید. برای دلهره‌آورتر کردن فضا لباس‌هایی قدیمی به تن کودک ترسناک فیلم «آنتبلوم» پوشانده شده است. مخاطب پس از تماشای یک دختر کوچک در لباس‌هایی متعلق به سالیان دور، به‌سادگی می‌فهمد که با داستانی دلهره‌آور و شاید معمایی طرف خواهد بود.
قرار بود فیلم «آنتبلوم» به شکل گسترده بر پرده سینماها اکران شود اما همه می‌دانیم که چه اتفاقی برای فیلم‌هایی با برنامه اکران در سینما افتاد. سازندگان اثر، با مشورت کمپانی لاینزگیت و با انتخابی هوشمندانه تصمیم گرفتند به جای اینکه تاریخ اکران فیلم را به تعویق بیندازند و یا حتی با اکران آن در سالن‌های محدود و مشخص شده ریسک کنند آن را در ماه آینده و به شکل وی‌او‌دی منتشر کنند. در نتیجه اخیرا برای معرفی و تبلیغ «Antebellum»، کلیپی کوتاه از برخی صحنه‌های هیجان‌انگیز آن منتشر کرده‌اند.


نقد و بررسی بازی بچگانه ۲۰۱۹ ؛ ماجراجویی خون‌بار عروسک قاتل


ویدیوی جدید فیلم «آنتبلوم» را در فیلیمو شات تماشا کنید:

مخاطب فیلم «آنتبلوم» به غیر از آن که با صحنه‌هایی وحشت‌آور و ترسناک روبه‌رو است باید معما‌های بسیاری را نیز حل کند؛ قرار گرفتن این اثر در ژانر ترسناک و رازآلود، مخاطب را به کشف راز‌ها و معما‌های جاری در داستان دعوت می‌کند. از کلیپ منتشر شده می‌توان فهمید که داستان هم در زمان‌های گذشته (دوران جنگ‌های داخلی آمریکا) و هم در زمان حال رقم می‌خورد. حتما می‌پرسید چطور؟ به کمک سفر در زمان؟ و یا این بخش‌های فیلم صرفاً تکه‌هایی از یک رویا در خواب و خیال است؟ خب، در حقیقت ما هم جواب قطعی را نمی‌دانیم و باید صبر کنیم تا هنگام تماشای فیلم پاسخ سوال‌هایمان را پیدا کنیم. البته پاسخ این سوالات هر چه که باشد به‌احتمال‌زیاد داستان فیلم را برای مخاطب لو خواهد داد. پس پیشنهاد می‌کنیم، تا زمانی که فیلم را تماشا نکرده اید‌ دنبال پیدا کردن جوابی برای سوال‌هایتان نباشید. تا اینجای کار به غیر از یک ویدیو، یک خلاصه رسمی نیز از داستان فیلم منتشر شده است.


با ۵۶ فیلم برتر سال ۲۰۲۰ آشنا شوید؛ از فیلم‌های جذاب تابستانی تا درام‌های پاییزی


در خلاصه‌ی فیلم «آنتبلوم» آمده است:
ورونیکا هنلی (با بازی جنل مونی) در جریان اتفاقاتی ترسناک و دلهره‌آور مجبور می‌شود با ماجراهایی در گذشته، حال و آینده‌اش مقابله کند؛ پیش از آنکه خیلی دیر شود.

دختربچه در ویدیوی جدید فیلم آنتبلوم

در رابطه با اکران و انتشار فیلم به شکل وی‌او‌دی در بازار، جرارد بوش و کریستوفر رنز (نویسنده و کارگردان فیلم) گفته‌‌اند: «ما تصمیم داشتیم فیلم «آنتبلوم» را به‌شکل رایج و همگانی در سینماها و درحالیکه مردم در کنار هم هستند، اکران کنیم؛ اما کمی بعد متوجه شدیم که این اتحاد و یکرنگی را می‌توان در ابعادی مهمتر و تاثیرگذارتر از تماشای فیلم پیاده کرد‌. با توجه به اینکه به تازگی با چهره‌ای جدید از نژادپرستی سیستماتیک در کشور روبه‌رو شدیم و آن اتفاق مردم زیادی را به خیابان آورد، ما تصمیم گرفتیم با اولویت حفظ سلامت و جان مردم فیلم را به شکل خانگی و به کمک وی‌او‌دی منتشر کنیم. امید داریم با اکران فیلم همزمان در داخل و خارج از کشور، شکل جدیدی به تجربه تماشای فیلم در خانه بدهیم.»
فیلم «Antebellum» با درخشش بازیگران هنرمندی چون اریک لانگه، جنا مالون، جک هیوستون، کرسی کلمونس، گبوری سیدیبی، مارک ریچاردسون، رابرت آرمایو، لیلی کولز و با معرفی تونگایی کیریسا همراه است. از ۱۸ سپتامبر امسال می‌توانید فیلم «Antebellum» را در سرویس‌های وی‌اودی تماشا کنید.


منبع: Slash Film

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم