قرار بود سامارا ویوینگ در فیلم ترسناک «جیغ ۵» بازی کند

کارگردانان فیلم ترسناک «جیغ ۵» قصد داشتند از ستاره اثر قبلی‌شان برای بازی در این فیلم استفاده کنند اما مشکلات برنامه ریزی مانع این کار شد.

مت بتینلی-اولپین و تایلر گیلت، کارگردانان فیلم «آماده باشی یا نه» (با عنوان اصلی «Ready or Not»)، قرار است فیلم ترسناک «جیغ ۵» را بسازند. آنها سعی داشتند از ستاره فیلم «آماده باشی یا نه» در فیلم جدیدشان استفاده کنند اما این اتفاق عملی نشده است. سامارا ویوینگ ، کسی که می‌توانست در این فیلم ترسناک-کمدی بدرخشد، فاش کرد که او تقریباً جزو تیم بازیگران فیلم «جیغ ۵» بوده اما به دلیل مشکلات زمان‌بندی نتوانسته در فیلم حضور داشته باشد. این خبر واقعاً ناراحت‌کننده است. در حالی که هواداران مجموعه فیلم‌های «جیغ» امید زیادی به قسمت پنجم دارند، شاید حضور نداشتن سامارا ویوینگ آنها را ناامید کند. با فیلیمو شات همراه باشید.


گفتگو با کارگردان و تهیه‌کننده مجموعه ترسناک هول دان


فیلم ترسناک «جیغ ۵» با بازی چهره‌هایی آشنا در سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد؛ دیوید آرکت و کورتنی کاکس هر دو در قسمت جدید حضور خواهند داشت و نو کمبل هم در مصاحبه‌ای گفته که در حال مذاکره با سازندگان قسمت پنجم است. البته «جیغ ۵» بازیگران جدیدی هم خواهد داشت؛ ملیسا باررا و جنا اورتگا جزو بازیگران جدید این قسمت هستند و حالا فاش شده که سامارا ویوینگ نیز قرار بوده جزو تیم بازیگران باشد.
سامارا ویوینگ در فیلم قبلی کارگردانان فیلم ترسناک «جیغ ۵» حضور داشت. مت بتینلی-اولپین و تایلر گیلت سعی داشتند سامارا ویوینگ را به فهرست بازیگران اضافه کنند اما او در مصاحبه با مجله کلایدر فاش کرد که به دلیل مشکلات برنامه‌ریزی زمانی نتوانسته است دعوتشان را بپذیرد. ویوینگ گفت:


همه چیز درباره فیلم خارق العاده


«ما در مورد بازی در فیلم «جیغ ۵» صحبت کردیم اما زمان‌بندی‌هایمان مطابقت نداشت. من هنوز باید در استرالیا روی فیلم «نه غریبه کامل» (با عنوان اصلی «Nine Perfect Strangers») کار کنم بنابراین نمی‌توانستم خودم را به محل فیلمبرداری فیلم «جیغ ۵» برسانم. این روز‌ها مسافرت بسیار دشوار است.»

ویوینگ همچنین مت و تایلر را ستایش کرد: «آنها واقعاً می‌دانند که چطور لحن و ریتم فیلم را ارائه دهند، آنها یک تیم فوق‌العاده هستند. مت و تایلر با ذهنی آزاد همکاری فوق‌العاده‌ای با تهیه‌کنندگان، بازیگران و نویسندگان دارند. آنها قابل احترام هستند و من فکر می‌کنم آینده این دو نفر بسیار درخشان خواهد بود.»
دو فیلم «ضرب‌و‌شتم» (با عنوان اصلی «Mayhem») و «آماده باشی یا نه» باعث شد تا ویوینگ طرفداران زیادی پیدا کند و حضور نداشتن او در قسمت جدید فیلم «جیغ»، بسیاری را ناامید کرده است. حالا هواداران ویوینگ و فیلم «جیغ» باید تصور کنند که حضور او چطور از کار درمی‌آمد.


۴۰ فیلم برتر ژانر وحشت؛ ترسناک ترین فیلم های قرن ۲۱


داستان فیلم ترسناک «جیغ ۵» هنوز محرمانه باقی مانده، اما این حقیقت که سازندگان فیلم از تیم بازیگران قبلی استفاده کرده‌اند تضمین می‌کند که شاهد یک بازسازی یا ریبوت نخواهیم بود.


منبع: Slash Film

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم