جاناتان پرایس، بازیگر نقش شاهزاده فیلیپ در دو فصل پایانی سریال «تاج» شد

جاناتان پرایس پس از بازی در نقش گنجشک اعظم در سریال «بازی تاج‌وتخت»، قرار است نقش شاهزاده فیلیپ را در سریال «تاج» بازی کند.

جاناتان پرایس، بازیگر نامزد جایزه اسکار، در دو فصل پایانی سریال «تاج» (با عنوان اصلی The Crown) حضور خواهد داشت. طبق گزارش‌های منتشرشده، پرایس قرار است نقش شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرو را بازی کند. پرایس در سال‌های اخیر بسیار پرکار بوده و در نقش چند پادشاه، کاردینال، پاپ و حتی گنجشک اعظم در سریال «بازی تاج‌وتخت» (با عنوان اصلی Game of Thrones) بازی کرده است. به همین خاطر، اضافه شدن بازی در نقش شاهزاده فیلیپ به رزومه کاری‌اش نباید چنان تعجب‌آور به نظر برسد. با فیلیمو شات همراه باشید.


جاناتان پرایس در بیانیه‌ای که از طریق اکانت رسمی سریال «تاج» منتشر کرد، گفت:

«تجربه مثبتی که از بازی در فیلم «دو پاپ» (با عنوان اصلی The Two Popes) به‌دست آوردم اعتمادبه‌نفس این را به من داد که بتوانم از عهده دورنمای ترسناک بازی در نقش شاهزاده فیلیپ برآیم.»

جاناتان پرایس جایگزین توبیاس منزیس، همکار قدیمی خود در سریال «بازی تاج‌وتخت» خواهد شد. منزیس در فصل سوم و چهارم سریال «تاج»، که در انتظار انتشار است، نقش همسر ملکه را بازی کرده است. اولین بازیگر این نقش، مت اسمیت بود که پیش‌ازاین در برنامه تلویزیونی «دکتر هو» (با عنوان اصلی Doctor Who) بازی کرده بود. پرایس در مقابل ایملدا استنتون که پیش از این برای بازی در نقش ملکه الیزابت دوم انتخاب شده بازی خواهد کرد. خبر انتخاب بازیگرهای جدید در حالی منتشر می‌شود که یک ماه پیش پیتر مورگان، شورانر سریال، تأیید کرد که این سریال درام نتفلیکس برخلاف تصمیم قبلی که قرار بود در فصل پنجم تمام شود، در فصل ششم به پایان خواهد رسید.


بررسی فصل سوم سریال تلویزیونی «تاج»؛ ملکه الیزابت دوم وماهیت سلطنت بر بریتانیا


مورگان پیش از این در بیانیه‌ای گفته بود: «زمانی که شروع کردیم در مورد داستان فصل پنجم سریال «تاج» صحبت کنیم، خیلی زود مشخص شد که برای حفظ غنا و پیچیدگی‌های داستان، باید دوباره به برنامه‌ریزی‌های اصلی خودمان بازگردیم و سریال را تا فصل ششم ادامه دهیم. برای روشن‌تر شدن قضیه باید بگویم که فصل ششم ما را اصلاً به زمان امروز نزدیک‌تر نخواهد کرد، بلکه تنها این امکان را به ما خواهد داد تا همان برهه زمانی را با جزئیات بیشتری پوشش دهیم.»


نقد و بررسی فیلم «دو پاپ» با بازی جذاب جاناتان پرایس و آنتونی هاپکینز را در فیلیمو شات بخوانید


سریال تاج

منبع: The Playlist

ممکن است به این مطلب‌ها نیز علاقه‌مند باشید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم