کامالا خان شخصیت محوری بازی «انتقام‌جویان» مارول خواهد بود

داستان بازی «انتقام جویان» مارول از جایی شروع می‌شود که حمله شخصیتی شرور به یک مراسم، کامالا را به یک ابرانسان تبدیل می‌کند.

ماه آینده بالاخره بازی ویدئویی «انتقام‌جویان» مارول، ساخته شرکت «کریستال داینامیکس» منتشر خواهد شد؛ هرچند، علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی پیش از این هم به لطف انتشار چند نسخه بتا، بازی را تا حدودی تجربه کرده‌اند. فهرست اولیه شخصیت‌های بازی، تمام قهرمان‌های اصلی انتقام‌جویان را که می‌شناسیم و دوستشان داریم در برمی‌گیرد: مرد آهنی، بیوه سیاه و کاپیتان آمریکا. داستان بازی «انتقام جویان» مارول، تقریباً روی قهرمانی جدید تمرکز می‌کند؛ یک نوجوان پاکستانی-آمریکایی به نام کامالا خان که بیشتر با نام «خانم مارول» شناخته می‌شود. تیم بازی ویدئویی «انتقام‌جویان» مارول تصمیم گرفتند که کامالا خان به‌عنوان یکی از طرفدارهای جوان و پر و پا قرص قهرمان‌ها، برای ایفای نقش اصلی داستان شخصیت بسیار مناسبی است. در ادامه با فیلیمو شات همراه باشید.


اسکات آموس، رئیس شرکت «کریستال داینامیکس» در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری «اینترتینمنت ویکلی» داشت گفت:

«کامالا خان مشکلات شخصی خودش را دارد. او یکی از طرفداران ابرقهرمان‌ها و به‌خصوص انتقام‌جویان است و سعی می‌کند خودش را بهتر بشناسد. ما فکر می‌کنیم که او خیلی شبیه به طرفداران بازی «انتقام جویان» است؛ کسی که در دنیایی متفاوت به ابرقهرمان تبدیل می‌شود و به دنبال راهنما می‌گردد. او واقعاً با قهرمان‌هایش رودررو می‌شود.»

داستان بازی «انتقام جویان» مارول از جایی شروع می‌شود که کامالا در رویداد اِی‌دی (A-Day) که مراسم بزرگی به مناسبت افتتاح شعبه مرکزی انتقام‌جویان در ساحل غربی سان فرانسیسکو است شرکت می‌کند. همان‌طور که پیش‌بینی می‌شود اوضاع طبق برنامه پیش نمی‌رود و مراسم با حمله شدیدی تحت هدایت تسک‌مستر (شخصیت شرور فیلم «بیوه سیاه» با عنوان اصلی «Black Widow»، که در آینده اکران خواهد شد) مختل می‌شود. بر اثر حمله او، ماده‌ای به نام تریگن به‌صورت گسترده‌ای پخش می‌شود و منجر به تبدیل‌شدن کامالا به یک ابرانسان می‌شود که توانایی تغییر دادن شکل و اندازه بدن خود را پیدا می‌کند (این با داستان اصلی کتاب‌های مصور که کامالا در آن به یک موجود غیرانسانی تبدیل می‌شود متفاوت است). گروه انتقام‌جویان بر اثر این حمله منحل می‌شود، اما ظهور سازمان شرور .A.I.M مأموریتی را پیش پای کامالا می‌گذارد تا دوباره تیم را متحد کند و دنیا را نجات دهد.


۵ دفعه‌ای که کتاب‌ های مصور مارول ، سیاست واقعی را به تصویر کشید


بازی انتقام جویان مارول

آموس گفت:

«اگر اولین ویدئو از بازی (که ژانویه سال ۲۰۱۷ منتشر شد) را دوباره تماشا کنید متوجه خواهید شد که صدای راوی اتفاق‌هایی که افتاده ‌درواقع همان صدای کامالا خان است. اولین چیزی که ما درباره این بازی به دنیا اعلام کردیم کامالا خان بود که درباره قهرمان‌هایش، دنیای پیرامونش و اتفاقاتی که حول شخصیت او می‌افتند صحبت می‌کند.»

من آخر هفته گذشته نسخه بتا را بازی کردم و بخشی از داستان را تجربه کردم. باید بگویم قرار دادن کامالا در مرکز داستان تصمیم بسیارخوبی بوده است. او شخصیتی سرگرم‌کننده و جذاب است که قلب بسیار رئوفی دارد. من از همین‌الان بیشتر کنجکاو هستم که بدانم او به‌عنوان یک قهرمان چگونه از عهده جایگاه جدیدش در دنیا برمی‌آید نه آنکه بدانم آیا انتقام‌جویان برای شکست دادن مودوک، شرور اصلی بازی، دوباره با هم متحد خواهند شد یا نه (چراکه حتماً خواهند شد).


هر آنچه باید در مورد مارول و دنیای سینمایی آن بدانید را در فیلیمو شات بخوانید


دیدن این‌که شخصیت اصلی یک بازی ابرقهرمانی توسط صدایش به ما نشان داده می‌شود هم برای تنوع بد نیست. این موضوع عموماً در کتاب‌های مصور و بازی‌های ویدئویی نادیده گرفته می‌شود. علاوه بر این اگر هنوز تصمیم نگرفته‌اید که کدام شخصیت را برای بازی انتخاب خواهید کرد، در دنیای منحصر به بازی، باید گفت که کامالا می‌تواند همه را شکست دهد.

بازی «انتقام جویان» مارول چهارم ماه سپتامبر منتشر می‌شود. این‌طور که به نظر می‌رسد با یک بازی نقش‌آفرینی و اکشن بسیار هیجان‌انگیز طرف هستیم چراکه این محصول زمان زیادی مشمول سرویس‌های پس از فروش خواهد بود و برای نمونه، همان‌طور که اعلام شده است، مرحله‌ها و شخصیت‌های اضافی مانند هاکای و مرد عنکبوتی به‌مرور ارائه خواهند شد. آموس گفت: «این بازی بعد از راه‌اندازی رها نمی‌شود و بعد از انتشار برای سال‌های آتی پشتیبانی می‌شود.»


بررسی فیلم کاپیتان مارول؛ ادای دین فمنیستی مارول به ابرقهرمانان زن


منبع: Collider

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم