داستان جیمز باند ۲۵ لو رفت

منابع ناشناس بخش‌هایی از داستان جیمز باند ۲۵ را لو دادند. این این اطلاعات مشخص شد که رامی ملک به عنوان شخصیت منفی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

به نظر می‌رسد که بخش‌هایی از داستان جیمز باند ۲۵ لو رفته است. براساس گزارش‌های منتشر شده داستان جیمز باند جدید درباره یک مهندس ژنتیک است. داستان جیمز باند ۲۵ یک جنگ ژنتیکی را بیان می‌کند که در نوع خود بسیار هیجان‌انگیز روایت می‌شود. منابع مختلفی که داستان را لو داده‌اند، گفته‌اند که فیبی والر-بریج هم در سناریو نقش پررنگی را ایفا می‌کند و حتی در خلق داستان هم نقش داشته است.

والر-بریج هم اکنون با کری فوکوناگا کارگردان فیلم و دنیل کریگ روی سناریو کار می‌کنند تا بتوانند داستان را در بهترین حالت پیاده‌سازی کنند. در ادامه اطلاعات لو رفته از داستان جیمز باند ۲۵ مشخص شد که رامی ملک بازیگر برنده اسکار در این فیلم حضور دارد و نقش منفی را ایفا می‌کند. گفته شده ملک هم اکنون روی نقش متحصص ژنتیک در حال تحقیق است تا بتواند نقش خود را بهتر بازی کند.


اولین تصاویر از دنیل کریگ در جیمز باند ۲۵


داستان جیمز باند 25

فیلم برداری فیلم جدید جیمز باند در حالی ادامه دارد که چند روز پیش مشخص شد دنیل کریگ به دلیل حادثه‌ای که در زمان فیلم‌برداری رخ داده، آسیب دیده است. این آسیب دیدگی باعث شد که او راهی بیمارستان شود و عمل جراحی روی پای او انجام شود.

فیلم جیمز باند ۲۵ در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی اکران خواهد شد.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم