هنرپیشه بتمن مشخص شد

هنرپیشه بتمن مشخص شد. رابرت پتینسون قرار است در جدیدترین فیلم بتمن که به کارگردانی مت ریوز ساخته می‌شود بازی کند. این فیلم در سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود.

قبلا شایعه شده بود که احتمال دارد رابرت پتینسون بتمن شود. حالا مشخص شد که این هنرپیشه ۳۳ ساله که بیشتر به واسطه بازی در فیلم‌های «گرگ‌ومیش» شناخته می‌شود، قرار است رسما در فیلم بعدی بتمن نقش این ابرقهرمان را بازی کند. فیلم جدید بتمن، توسط «مت ریوز» ساخته می‌شود و گفته شده یک سگانه خواهد بود.

رابرت پتینسون بتمن را در حالی بازی خواهد کرد که «نیکلاس هولت» هم به عنوان بازی در نقش بتمن پیشنهاد شده بود. با این حال ریوز پتینسون را برای این نقش بیشتر دوست داشت. از جدیدترین فیلم‌های پتینسون می‌توان به فیلم «فانوس دریایی» اشاره کرد که در جشنواره «کن» با استقبال زیادی مواجه شد.

رابرت پتینسون بتمن

در فیلم بتمن جدید، پتینسون نقش بتمن جوان را بازی می‌کند و این برخلاف نقشی است که «بن افلک» آن را بازی کرد. گفته شده فیلم بتمن فضایی «نوآر» دارد و از قابلیت‌های کاراگاهی این ابر قهرمان بیشتر استفاده می‌‌کند.

پس از فیلم‌های گرگ و میش، پتینسون در فیلم‌های دیگری هم بازی کرد که از بین آن‌ها می‌توان به «نقشه‌های ستاره‌های سینما»، «ملکه صحرا» و «شهر گمشده زی» اشاره کرد. براساس اطلاعات منتشر شده فیلم جدید بتمن قرار است در تاریخ ۴ تیرماه سال ۱۴۰۰ اکران شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم