بازسازی فیلم ترسناک «جیغ» با حضور مجدد کورتنی کاکس در نقش گیل ودرز

بازسازی فیلم ترسناک جیغ (Scream) به کارگردانی مت بتینلی اولپین و تایلر جیلت، با حضور کورتنی کاکس و دیوید آرکت ساخته خواهد شد.

شرکت‌های اسپای‌گلس اینترتیمنت و پارامونت در بیانیه‌ای اعلام کردند که فیلمبرداری فیلم جدید «جیغ» اواخر امسال در ویلمینگتن در کارولینای شمالی آغاز می‌شود. مت بتینلی اولپین و تایلر جیلت، کارگردانان فیلم «آماده باشی یا نه» (با عنوان اصلی Ready or Not)، کارگردانی بازسازی فیلم ترسناک «جیغ» را با فیلمنامه‌ای از جیمز وندربیلت (نویسنده فیلم‌های: «راز جنایت» با عنوان اصلی Murder Mystery، «زودیاک» با عنوان اصلی Zodiac و «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز» با عنوان اصلی The Amazing Spider-Man) و گای بوسیک (نویسنده فیلم «آماده باشی یا نه») بر عهده دارند. کورتنی کاکس بار دیگر در این فیلم نقش گیل ودرز، گزارشگر خبر را بازی خواهد کرد. با فیلیمو شات همراه باشید.


فیلم اصلی «جیغ» برای اولین بار سال ۱۹۹۶ به نمایش درآمد و در آن نو کمبل در نقش سیدنی پرسکات – هدف قاتل صورت‌شبحی – بازی کرد. چهره قاتل صورت‌شبحی از نقاشی «جیغ» اثر ادوارد مونک الهام گرفته شده است. چهار فیلم مجموعه «جیغ» توسط وس کریون کارگردانی شده‌اند. کویت ویلیامسون نویسنده فیلمنامه این مجموعه فیلم است و کورتنی کاکس و دیوید آرکت در این چهار فیلم با هم همکاری کرده‌اند. تمام چهار فیلم توسط شرکت وینستین دیمنشن فیلمز منتشر شده است. اکران این مجموعه فیلم در سال‌های ۱۹۹۷، ۲۰۰۰ و ۲۰۱۱ در مجموع در گیشه‌های جهانی ۶۰۸ ملیون دلار به دست آورد.

دیوید آرکت ماه می اظهار کرد که در بازسازی فیلم ترسناک «جیغ» (با عنوان اصلی «Scream») در نقش قدیمی خود به عنوان کلانتر دیوی رایلی دوباره بازی خواهد کرد. جزئیات داستان فیلم مخفی نگه داشته شده است اما وندربیلت از طریق شرکت پراجکت ایکس اینترتیمنت به همراه ویلیامسون و چد ویللا مدیر تولید این پروژه هستند. پاول ناینشتاین و ویلیام شراک هم تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده دارند.


جزئیات بیشتر در مورد بازسازی فیلم «جیغ» را در فیلیمو شات بخوانید


بتینلی اولپین، جیلت و ویللا فعالیت خود را از طریق شرکت تولیدی خود «سکوت رادیویی» انجام می‌دهند. آن‌ها در بیانیه‌ای گفتند:

«ما نمی‌توانیم فیلم «جیغ» را بدون حضور همیشگی شخصیت گیل ودرز تصور کنیم و از اینکه فرصت همکاری با کورتنی را داریم بسیار هیجان‌زده و مفتخر هستیم. ما از طرفداران پر و پا قرص کارهای او هستیم و بسیار مشتاقیم که در مرحله بعدی مجموعه فیلم «جیغ» به او ملحق شویم.»

شرکت‌های WME و بریلستاین اینترتیمنت پارتنرز نماینده کورتنی کاکس در مذاکرات برای حضور او در فیلم ترسناک «جیغ» هستند.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم