لئوناردو دی‌کاپریو با اقتباس از رمان آلدوس هاکسلی، سریال «جزیره» را خواهد ساخت

پس از محبوبیت آثار اقتباسی از کتاب‌های آلدوس هاکسلی، لئوناردو دی‌کاپریومی‌خواهد سریال «جزیره» را بر اساس یکی از رمان‌های او بسازد.

آثار آلدوس هاکسلی در حال حاضر با استقبال خوبی برای اقتباس مواجه شده‌اند، مخصوصاً به خاطر اینکه سرویس آمریکایی پخش اینترنتی پیکاک، اثر تلویزیونی جدید خود در مورد مشهورترین کار این نویسنده، یعنی داستان آرمانی «دنیای قشنگ نو» (با عنوان اصلی Brave New World) را به‌شدت تبلیغ می‌کند. جالب است بدانید که لئوناردو دی‌کاپریو با ساخت سریال «جزیره» با نام اصلی «Island» به دنبال سوار شدن بر موج محبوبیت هاکسلی است. برای اطلاعات بیشتر، با فیلیمو شات همراه باشید.


کتاب «جزیره» در سال ۱۹۶۲ منتشر شده و یک دنیای خیالی ایده‌آل را در مقابل دنیای واقعی خلق کرده است. داستان رمان درباره یک روزنامه‌نگار بدبین است که بعد از یک حادثه دریایی به جزیره خیالی و ایده‌آلی به نام پالا در اقیانوس هند راه پیدا می‌کند. او در ابتدا مأموریت دارد از منابع طبیعی جزیره سوءاستفاده کند اما مسیر زندگی‌اش با کشف جامعه‌ای مستقل و پیشرفته تغییر می‌کند. مردم آنجا، فرهنگ و سنت‌هایشان، که شامل استفاده از داروهای روان‌گردان و ساختارهای اجتماعی متفاوت است، شخصیت اصلی داستان را تحت تأثیر قرار می‌دهند و این تجربه‌ها، مسیر مأموریت او را دگرگون می‌کنند.


جزئیات حضور لئوناردو دی‌کاپریو به عنوان تهیه‌کننده سریال مستند «دریای سایه‌ها» را در فیلیمو شات بخوانید


دی‌کاپریو تهیه‌کننده سریال «جزیره» خواهد بود. هنوز شرکتی برای ساخت آن مشخص نشده است اما مطمئناً نتفلیکس، آمازون و شرکت‌های دیگر علاقه‌مند به حضور در این پروژه هستند. قدم بعدی لئوناردو دی‌کاپریو پیدا کردن نویسنده و تهیه‌کنندگان دیگر برای توسعه دادن این سریال است.


منبع: Empire

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم