خالق «جان ویک»، نویسنده سریال انیمیشنی «اسپلینتر سل» شد

دریک کولستاد، خالق مجموعه فیلم‌های «جان ویک»، سریال انیمیشنی «اسپلینتر سل» (با عنوان اصلی «Splinter Cell») را برای شرکت نتفلیکس می‌نویسد.

بازی ویدئویی «اسپلینتر سل» با عنوان اصلی «Splinter Cell» از آن آثاری است که سال‌ها برای تبدیل شدن به فیلم و سریال در جهنم پیش‌تولید گرفتار شده بود؛ حتی افرادی مانند پیتر برگ و تام هاردی هم زمانی به این پروژه اقتباسی ملحق شده بودند. حالا شرکت نتفلیکس تصمیم گرفته که این پروژه را از برزخ برهاند. مدیران نتفلیکس تصمیم گرفته‌اند دریک کولستاد، نویسنده اصلی مجموعه فیلم‌های «جان ویک» (با عنوان اصلی «John Wick») را برای خلق یک سریال انیمیشنی با اقتباس از این بازی محبوب استخدام کنند. با فیلیمو شات همراه باشید.


نگاهی به سریال انیمیشنی کمپ تابستانی در جزیره | لطیف و دلچسب


اولین بازی این مجموعه در سال ۲۰۰۲ منتشر شد و نه‌تنها تحسین منتقدان زیادی را برانگیخت، بلکه به فروش بالایی نیز دست پیدا کرد. تابه‌حال چندین دنباله از این بازی ساخته شده و کتاب‌های زیادی از روی آن نوشته شده است. داستان این بازی درباره سم فیشر، عضو سابق گارد ویژه نیروی دریایی آمریکا است که توسط اِن‌اس‌اِی نجات داده می‌شود تا در بخش اسرارآمیز «اشلان سوم» برای آن‌ها کار کند. در این داستان، فیشر برای انجام عملیات‌های خطرناک، مأموریت‌های سری و پیاده‌سازی تاکتیک‌های نظامی گماشته می‌شود.


آخرین اخبار در مورد زمان اکران فیلم «جان ویک ۴» را در فیلیمو شات بخوانید


طبق آخرین اخبار، سریال انیمیشنی «اسپلینتر سل» طی دو فصل ۸ قسمتی توسط کولستاد نوشته خواهد شد و شرکت یوبی‌سافت، که خالق بازی است، یکی از تهیه‌کنندگان این پروژه خواهد بود. به نظر می‌رسد که بالاخره، «اسپلینتر سل» درنهایت به دنیای فیلم و سریال راه پیدا خواهد کرد اما هنوز معلوم نیست چه زمانی شاهد آن خواهیم بود.


منبع: Empire

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم