بریجت اورت بازیگر اصلی سریال کمدی شبکه اچ‌بی‌او خواهد بود

سریال کمدی شبکه اچ‌بی‌او با نام «یک کسی در جایی» (Somebody Somewhere) با الهام از زندگی حرفه‌ای بریجت اورت ساخته خواهد شد.

سریال کمدی شبکه اچ‌بی‌او با نام «یک کسی در جایی» (با عنوان اصلی «Somebody Somewhere») با الهام از زندگی حرفه‌ای بریجت اورت ساخته خواهد شد. این سریال درباره یک شخصیت خیالی به نام سم میلر (با بازی بریجت اورت) است که در ایالت کانزاس زندگی می‌کند اما دشت‌های پهناور کانزاس، مکان محدودی برای آرزوهای سم هستند. با فیلیمو شات همراه باشید.


ایالت کانزاس با تمام دشت‌های پهناور و چمن‌زارهای بی‌پایانی که دارد می‌تواند برای کسی مانند سم میلر (با بازی اورت) محدودیت‌های زیادی داشته باشد. سم به‌ظاهر اهل کانزاس است، اما در باطن، کشمکش زیادی برای همرنگ شدن با دیگران دارد. او تحت تأثیر زندگی بریجت اورت، کمدین و خواننده معروف قرار گرفته و حالا بین نادیده گرفته شدن و پذیرفته شدن توسط جامعه با خودش دست‌وپنجه نرم می‌کندد. سم میلر خواندن را موهبتی می‌یابد که او را به سمت بهتر شناختن خود و جمع دیگری می‌برد که اگرچه توسط مردم کانزاس پذیرفته نشده‌اند، اما در راهی که در پیش گرفته‌اند تسلیم نمی‌شوند. سریال «یک کسی در جایی» نشان می‌دهد که پیدا کردن راه خود و آدم‌هایی شبیه به خود غیرممکن نیست.

«یک کسی در جایی» اولین سریالی است که با تمرکز روی شخصیت بریجت اورت ساخته می‌شود و او مدیر تولید آن خواهد بود. اورت در فیلم‌هایی مانند «$ پتی کیک» (با عنوان اصلی Patti Cake$)، «شیطان کوچک» (با عنوان اصلی Little Evil)، «شام مفرح مامان‌ها» (با عنوان اصلی Fun Mom Dinner) و مینی سریال تحسین‌برانگیز «باورنکردنی» (با عنوان اصلی Unbelievable) در نتفلیکس بازی کرده است. اورت بعد از اجراهایی که همراه تور کمدی ایمی شومر داشت شهرت بیشتری کسب کرد. او همچنین در فیلم شومر با عنوان «فاجعه» (با عنوان اصلی Trainwreck) بازی کرده است.

اورت در بیانیه‌ای گفت:

«به‌عنوان کسی که در کانزاس به دنیا آمده و بزرگ شده، بسیار هیجان‌زده هستم که بعضی از زیبایی‌ها و پیچیدگی‌های زندگی در کانزاس را با دیگران به اشتراک بگذارم. از وقتی‌که به یاد دارم آرزوی ساختن یک سریال با شبکه اچ‌بی‌او را داشتم. از امی گرویت، کیسی بلویز و تمام خانواده اچ‌بی‌او به خاطر اعتمادی که به سریال «یک کسی در جایی» کردند تشکر می‌کنم؛ مخصوصاً از ال ال کول جی، به خاطر حرف الهام‌بخشی که به من زد: «هیچ‌وقت برای رسیدن به رؤیاهایت دیر نیست.».»

هانا باس و پول تورین خالقان اصلی سریال خواهند بود. تورین به همراه کرولاین استراوس، پاتریشیا برین، مارک دپلاس، جی دپلاس، مل اسلین و تایلر روماری تهیه‌کنندگان اجرایی این مجموعه تلویزیونی هستند. جی دپلاس سال گذشته قسمت پایلوت سریال را در شیکاگو کارگردانی کرده است، اما هنوز روز انتشار و جزئیات دیگر سریال اعلام نشده است.


نقد سریال «زیاد ذوق‌زده نشو»، محصول شبکه اچ‌بی‌او با محوریت شخصیت لری دیوید را در فیلیمو شات بخوانید


شبکه اچ‌بی‌او سریال‌های تلویزیونی درام دیگری مانند «کشور لاوکرفت» (با عنوان اصلی Lovecraft Country) و «صنعت» (با عنوان اصلی Industry) را هم در دست کار دارد. گرویت در بیانیه‌ای گفت: «ما همه به‌عنوان طرفدارهای قدیمی اجراهای زنده اورت دنبال راه مناسبی برای نشان دادن استعدادهای زیاد او بودیم و کندوکاو اورت برای کشف دوباره زادگاهش واقعاً نظر ما را به خود جلب کرد.»


منبع: IndieWire

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم