اولین تصاویر از فیلم فورد در برابر فراری را ببینید

اولین تصاویر از فیلم فورد در برابر فراری منتشر شدند. در این فیلم «مت دیمون» و «کریستین بیل» به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم در ۲۴ آبان ماه اکران می‌شود.

فیلم «فورد در برابر فراری» بر اساس یک داستان واقعی از روی دو طراح اتومبیل مطرح به نام‌های «کارول شلبی» و «کن مایلز» ساخته شده است. افرادی که نقش آن‌ها را «مت دیمون» و «کریستین بیل» بازی می‌کنند. این دو اتومبیل‌ساز در حوزه‌های مختلف با هم رقابت دارند و سعی می‌کنند که بازار اتومبیل را از دستان «انزو فراری» خارج کنند.

فیلم فورد در برابر فراری توسط «جیمز منگولد» ساخته می‌شود که قبلا فیلم «لوگان» را ساخته بود. در این فیلم بازیگران دیگری مانند «جان برنثال»، «کترینا بلف»، «تریسی لتس»، «جاش لوکاس»، «نوآ جوپ» و «ری مک‌کینون» بازی می‌کنند. این فیلم قرار است در تاریخ ۲۴ آبان‌ماه اکران شود. تا زمان اکران شدن این فیلم بد نیست نگاهی داشته باشید به اولین تصاویر منتشر شده از فیلم فورد بر برابر فراری:

کارگردان این فیلم اعلام کرده که در روند فیلم برداری و ساخت فیلم از هیچ گونه «تصویر تولیدشده توسط کامپیوتر» یا (CGI) استفاده نمی‌شود تا فیلم واقعی‌تر به نظر برسد. این کار باعث می‌شود که فیلم از نظر فیزیکی طبیعی به نظر برسد. حتی از اتومبیل‌ها واقعی هم برای صحنه‌های اکشن فیلم استفاده شده است.

دیمون درباره این فیلم می‌گوید:

«با دیدن این اتومبیل‌ها و شنیدن صدای آن‌ها متوجه شدم که چرا مردم رانندگی را دوست دارند. فیلم‌برداری بسیار هیجان‌انگیز بود چرا که مجبور نبودیم چیزی را تجسم کنیم. همه چرا واقعی می‌دیدیم.»


منبع: IGNMotorAuthority

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم