فیلم جدید گل گدوت؛ اثری در ژانر مهیج و جاسوسی

طبق اخبار منتشرشده، گرگ روکا، نویسنده کهنه‌کار کتاب‌های کمیک قصد دارد فیلمنامه فیلم جدید گل گدوت که یک تریلر جاسوسی خواهد بود را بنویسد.

گل گدوت پس از بازی در فیلم‌هایی همچون «زن شگفت‌انگیز» (با عنوان اصلی «Wonder Woman») و قسمت‌های ۴، ۵ و ۶ مجموعه «سریع و خشمگین» (با عنوان اصلی «Fast & Furious») به چهره‌ای محبوب و ابرقهرمان‌گونه تبدیل شده است. او پیش از این هم در فیلم‌های بزرگ اکشن و مهیج بازی کرده بود، اما حالا خبرهایی از مذاکره او برای حضور در یک مجموعه فیلم دیگر به گوش می‌رسد. طبق گزارش خبرگزاری Discussing Film، فیلم جدید گل گدوت یک تریلر جاسوسی محصول شرکت اسکای‌دنس خواهد بود و گدوت نقش اول آن را ایفا خواهد کرد. البته هنوز نامی برای این فیلم انتخاب نشده است و برای جزئیات بیشتر باید منتظر آینده بود. با فیلیمو شات همراه باشید.


گرگ روکا، نویسنده کهنه‌کار دنیای کتاب‌های تصویری، فیلمنامه فیلم جدید گل گدوت را خواهد نوشت. او همچنین نویسندگی فیلم «نگهبانانی از دیرباز» (با عنوان اصلی The Old Guard)، محصول شرکت نتفلیکس، که به‌تازگی اکران شده را بر عهده داشته است. جزئیات داستان این فیلم جدید هنوز فاش نشده، اما شایعه‌هایی وجود دارد که طرح کلی آن احتمالاً تقابل دو جاسوس با یکدیگر خواهد بود. 

با وجود اینکه هنوز حرفی از کارگردان این فیلم به میان نیامده، طبق گزارش‌ها شروع فیلمبرداری این پروژه جدید برای اواخر امسال در نظر گرفته شده است؛ هرچند با توجه به این‌که گدوت، دوئین جانسون و رایان رینولدز هنوز ملزم به تمام کردن کار خود در فیلم «اعلان قرمز» (با عنوان اصلی Red Notice) به کارگردانی راوسون مارشال تربر هستند، احتمال پیش‌رفتن پروژه مطابق برنامه‌ریزی اعلام‌شده بعید به نظر می‌رسد. از سوی دیگر، فیلمبرداری فیلم «اعلان قرمز» به خاطر شیوع ویروس کرونا متوقف شده و این موضوع مزید بر علت خواهد بود.


اولین تصاویر از فیلم «اعلان قرمز» با بازی گل گدوت را در فیلیمو شات ببینید


فیلم «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» (با عنوان اصلی Wonder Woman 1984) با بازی گدوت امسال اکران خواهد شد، یا حداقل امیدواریم که امسال اکران شود. در حال حاضر تاریخ اکران آن برای روز دوم ماه اکتبر برنامه‌ریزی شده است.


منبع: Empire

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم