«جهان با من برقص» با صدای لیلا اوتادی منتشر شد

جدیدترین نمونه تلاش فیلیمو برای تامین محصولات فرهنگی و سرگرمی طیف گسترده مخاطبانش، نسخه نابینایان فیلم «جهان با من برقص» است که با صدای لیلا اوتادی توضیح‌دار شده و هم‌اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

فیلیمو از مدتها پیش و در راستای مسئولیت اجتماعی، اقدام به توضیح‌دار کردن فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها نموده است؛ به این ترتیب، مخاطبان نابینای سینمای ایران هم می‌توانند از آرشیو بی‌نظیر این سرویس بهره‌مند شوند. این‌کار که پیش‌تر با انتشار نسخه‌های مخصوص ناشنوایان شروع شده بود، با ارائه نسخه مخصوص نابینایان از سریال‌ها و فیلم‌های محبوب روز ادامه یافت. جدیدترین نمونه تلاش فیلیمو برای تامین محصولات فرهنگی و سرگرمی طیف گسترده مخاطبانش، نسخه نابینایان «جهان با من برقص» است که با صدای لیلا اوتادی توضیح‌دار شده و هم‌اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

نگاهی به فیلم «جهان با من برقص»؛ چه خوب شد که مُرد!

«جهان با من برقص» دومین اثر سینمایی سروش صحت است و داستان مردی به نام جهان را روایت می‌کند که در آستانه مرگ قرار دارد و برای آخرین بار،‌ در جمع دوستانش قرار می گیرد. این دورهمی، متفاوت است و تفاوت آن بیش از هرچیز به تغییر دیدگاه جهان به زندگی بازمی‌گردد. جهان ضمن تماشای پایان زندگی خودش، شاهد ادامه یافتن زندگی دیگران است؛ موضوعی که او را به سمت پذیرش قاعده این دنیا و به صلح رسیدن با آن سوق می‌دهد.

نسخه نابینایان «جهان با من برقص» با توضیح لیلا اوتادی و بازی هنرمندانه علی مصفا، جواد عزتی، پژمان جمشیدی، هانیه توسلی و سیاوش چراغی‌پور هم‌اکنون بر روی فیلیمو قابل تماشاست.

فیلم جهان با من برقص

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم