جود لا در لایو اکشن جدید دیزنی با عنوان «پیتر پن و وندی» بازی خواهد کرد

ازآنجایی‌که هر چندوقت یک‌بار فیلم جدیدی از مجموعه «پیتر پن» ساخته می‌شود، باید جمله مشهور این مجموعه در مورد پیتر پن: «پسری که هیچ‌وقت بزرگ نمی‌شود» را به «پسری که از مرگ امتناع می‌کند» تغییر دهیم. خالقان لایو اکشن جدید دیزنی که به‌احتمال‌زیاد «پیتر پن و وندی» (Peter Pan & Wendy) نام‌گذاری خواهد شد، گوشه چشمی به جود لا برای بازی در نقش کاپیتان هوک دارند. به گزارش ورایتی این فیلم توسط دیوید لاوری، کارگردان انیمیشن «اژدهای پیت» (با عنوان اصلی «Pete’s Dragon») محصول سال ۲۰۱۶، کارگردانی خواهد شد. او «پیتر پن و وندی» را بر اساس فیلمنامه‌ای که با همکاری توبی هالبروکس نوشته، کارگردانی خواهد کرد. با فیلیمو شات همراه باشید.


«پیتر پن» نام انیمیشنی بود که دیزنی در سال ۱۹۵۶ با اقتباس از داستانی برای کودکان به نویسندگی جیمز بری ساخت. این انیمیشن تبدیل به یکی از معروف‌ترین انیمیشن‌های کمپانی دیزنی شد. از همین بابت چندان تعجبی ندارد که چرا این استودیو برای به تصویر کشیدن انیمیشن بعدی خود «پیتر پن» را انتخاب کرده است. فیلم «هوک» (Hook) محصول سال ۱۹۹۱ به کارگردانی استیون اسپیلبرگ اگرچه احساسی نوستالژیک در ما برمی‌انگیخت اما نتوانست نظر منتقدان را جلب کند.


پیکسار دیزنی در مقابل دریم ورکس انیمیشن


فیلم «پیتر پن» به کارگردانی پی. جی. هوگان در سال ۲۰۰۳، بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفت. اما فیلم «پن» که با کارگردانی جو رایت که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، با آن مدل موی عجیب و غیرقابل‌تحمل هیو جکمن، به معنای واقعی کلمه فاجعه بود. با توجه به شناخت عمومی و علاقه مندی جهانی به شخصیت و انیمیشن پیتر پن، می‌توان گفت این شخصیت یکی از ارزشمندترین دارایی‌های استودیو دیزنی است اما متأسفانه هنوز این موضوع به مخاطبان نسل جدید اثبات نشده است.


معرفی بهترین فیلم‌‎های لایو اکشن را در اینجا بخوانید


می‌توان گفت انتخاب جود لا برای بازی در نقش شخصیت بد لایو اکشن جدید دیزنی تصمیم درستی است. او در گذشته نیز تجربه بازی در نقش شخصیت بد یک فیلم را داشته و یکی از نمونه‌های بارز آن فیلم «جاده‌ای به سوی تباهی» (با عنوان اصلی «Road to Perdition») بود. طبق گزارش‌های اخیر معلوم نیست فیلم «پیتر پن و وندی» روی پرده‌های سینما اکران خواهد شد یا در پلتفرم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد اما درهرصورت تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نشده است.


منبع: Collider

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم