لسلی منویل در فصل پنجم سریال «تاج» حضور خواهد داشت

در حالی که بازیگران فصل پنجم و آخر این سریال «تاج» مشخص می‌شوند، لسلی منویل هم برای بازی در نقش شاهدخت مارگارت به تیم اضافه می‌شود. او جایگزین هلنا بونهام کارتر خواهد شد.

در حالی که روایت داستان سریال «تاج» (با عنوان اصلی The Crown) در گذر زمان، ده‌ها سال به جلو می‌رود و افراد مختلفی نقش اعضای خانواده سلطنتی را بازی می‌کنند، جابجایی بازیگرها بخش مهمی از روند تولید سریال را در برمی‌گیرد. در حالی که اعضای گروه برای فصل پنجم و آخر این سریال مشخص می‌شوند، لسلی منویل هم برای بازی در نقش شاهدخت مارگارت به تیم اضافه می‌شود.
او جایگزین هلنا بونهام کارتر می‌شود که در فصل سوم در نقش شاهدخت سرسخت ظاهر شد و در فصل چهارم هم به سریال بازخواهد گشت. منویل به دوست خود ایملدا استنتون ملحق می‌شود که در فصل پنجم برای بازی در نقش ملکه الیزابت جایگزین بازیگر فعلی نقش او، الیویا کلمن خواهد شد.


فصل سوم سریال تلویزیونی «تاج»؛ ملکه الیزابت دوم وماهیت سلطنت بر بریتانیا


فیلمبرداری فصل چهارم در حالی پایان یافت که بحران شیوع ویروس کرونا منجر به توقف تولیدات سینمایی شد؛ و فصل چهارم اواخر امسال و بعد از اتمام مراحل پس‌تولید در قرنطینه، منتشر خواهد شد. پیتر مورگان (نویسنده و خالق سریال) و تیم تولید خواهان بازگشت به کار هستند، اما اندی هریس (تهیه‌کننده سریال) تردید دارد که آیا می‌شود با رعایت فاصله‌گذاری‌های اجتماعی فیلمبرداری فصل پنجم سریال «تاج» را شروع کرد یا خیر.
فصل سوم سریال «تاج» از امید‌های نامزدی و کسب جوایز امی ۲۰۲۰ در چندین رشته است.


منبع:‌ Empire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.