عکس های جدید از فیلم «انگاشته» تازه‌ترین ساخته کریستوفر نولان

گرچه جابجایی زمان اکران از ماه جولای به اواسط ماه آگوست ناراحت‌کننده بود، اما انتشار عکس های جدید از فیلم «انگاشته» تا حدودی مایه دلگرمی هستند.

در حالی که اکران فیلم‌های بسیار پرهزینه جدید در شرایط فعلی دنیا تا حدودی سخت به نظر می‌رسد، اخیراً انتظار برای نمایش فیلم جدید، پرهزینه و هیجان‌انگیز «انگاشته» (با عنوان اصلی Tenet) کریستوفر نولان کمی بیشتر شده است. اگرچه جابجایی زمان نمایش فیلم از روز اصلی اکرانش در ماه جولای به اواسط ماه آگوست یک‌جورهایی ناراحت‌کننده بود، اما در این میان انتشار عکس های جدید از فیلم «انگاشته» تا حدودی مایه دلگرمی هستند. کمپانی برادران وارنر عکس‌های جدیدی از این فیلم منتشر کرده و تصویرهای بیشتری از کاراکترهای مبهم آن در اختیار ما گذاشته است؛ تصاویری از یک انفجار بزرگ و قاب‌هایی از شخصیت‌های جذاب و خونسرد فیلم.

عکس اول از جان دیوید واشنگتن است که احتمالا نقش اول فیلم خواهد بود و با ظاهری خونسردتر از آن که من و شما بتوانیم در خواب هم ببینیم، یک فنجان چای را در دست گرفته است و راه می‌رود.

تصویر جدیدی از فیلم انگاشته

عکس بعدی از یک انفجار بزرگ است؛ یک نکته همیشگی درباره کریستوفر نولان را فراموش نکنید: با وجود اینکه ایده‌های قدرتمندی پشت آثارش وجود دارد، هیچ‌گاه در به تصویر کشیدن صحنه‌های اکشن تماشایی شکست نمی‌خورد.

نمایی از فیلم انگاشته

عکس بعدی از رابرت پتینسون است وهمانطور که پیش از این هم اشاره شده بود به نظر می‌رسد با ظاهری شبیه به خود نولان آراسته شده.

رابرت پتینسون در نمایی از انگاشته

در عکس بعد، الیزابت دبیکی را زیر نور سرخ چراغ‌های نئون می‌بینیم که دستگاه تنفسی بر صورت دارد (که در دوران کرونا ایده خوبی به نظر می‌آید) و توسط کنت برانا در حال تهدید شدن است و یا شاید هم برانا دارد به او دلداری می‌دهد.

کنت برانا و الیزابت دبیکی در نمایی از انگاشته

همزمان با رسیدن عکس های جدید ، پوستر تازه فیلم «انگاشته» منتشر شده است که یک بدل از جان واشنگتن هم به شما اشانتیون می‌دهد.

پوستر جدید فیلم انگاشته

همانگونه که قبلا گفته شد، «انگاشته» دوازدهم ماه آگوست در سینماهای بریتانیا به نمایش گذاشته می‌شود، اما منتظر خبرهای بعدی هم باشید.
یکی از سخنگوهای شرکت برادران وارنر در رابطه با تغییر تاریخ روز اکران گفت: «شرکت ما مصر است که با موافقت ارگان‌های رسمی بهداشت و در زمانی که سالن‌های سینما برای فعالیت آماده شدند، فیلم «انگاشته» را روی پرده بزرگ سینماها به نمایش بگذارد. چیزی که در حال حاضر به آن نیاز داریم این است که منعطف باشیم. ما این فیلم را به سبک و سیاق همیشگی توزیع نخواهیم کرد و تصمیم گرفته‌ایم که «انگاشته» را در میان هفته اکران کنیم و به مخاطبان این امکان را بدهیم که فیلم را در زمان موردنظر خودشان کشف کنند. همچنین برای ارتقای سیاست‌های بسیار متفاوت اما موفقیت‌آمیز توزیع فیلم برنامه‌ریزی کرده‌ایم و مدت‌زمان اکران «انگاشته» را بیش از حد معمول درنظر گرفته‌ایم.»


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم