جیسون موموآ درحال مذاکره با برادران وارنر

جیسون موموآ یا همان آکوامن در حال مذاکره برای صداپیشگی در نقش فراستی آدم‌برفی در لایو اکشنی از شرکت برادران وارنر است.

جیسون موموآ ، یا همان آکوامن در حال مذاکره برای صداپیشگی در نقش فراستی آدم‌برفی در فیلمی برای شرکت برادران وارنر است.
موموآ در این انیمیشن کامپیوتری لایو اکشن به‌جای شخصیت فراستی صحبت خواهد کرد و شرکت Framestore UK انیمیشن را خواهد ساخت.
موموآ همچنین به همراه جف جانز، گرگ سیلورمن و جان برگ تهیه‌کننده فیلم خواهد بود. دیوید برنباوم که همکار برگ در فیلم «اِلف» (با عنوان اصلی Elf) بود هم برای نوشتن فیلمنامه در این پروژه حضور دارد.
سیلورمن گفت: «ما می‌دانیم که جیسون یک انسان واقعی با قلبی سرشار از عشق و دلسوزی است و رابطه عمیقی با خانواده دارد… که همه این‌ها با روحیه کریسمس و فراستی همخوانی دارد.»

فیلم «آکوامن» (با عنوان اصلی Aquaman) با بازی موموآ محبوبیت زیادی را برای شرکت برادران وارنر به همراه آورد و به فروش ۱.۱۴ بیلیون دلاری در گیشه‌های جهانی دست پیدا کرد. استودیو در حال تدارک برای ساخت دنباله این فیلم است.
برگ، که مدیر تولید فیلم «آکوامن» بود، گفت: «بعد از بازی در نقش دروگو در «سرزمین یخ و آتش» تا «آکوامن» و فرمانروایی بر اقیانوس‌ها، این احساس را داشتیم که وقت آن رسیده که این بار جیسون موموآ را در نقش فراستی آدم‌برفی در میان برف‌ها ببینیم.»

شخصیت فراستی برگرفته از آهنگ محبوب کریسمس است که توسط والتر رولینز و استیو نلسون نوشته شده؛ این آهنگ برای اولین بار در سال ۱۹۵۰ توسط جین اتری و گروه «پسران کاس کانتری» خوانده شد و بعد از موفقیت اتری با آهنگ «رودولف، گوزن بینی قرمز» ضبط شد.
موموآ بعد از این در فیلم علمی تخیلی شرکت برادران وارنر به نام «تل‌ماسه» (با عنوان اصلی Dune) در نقش دانکن آیداهو ظاهر خواهد شد.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم