رکورد دست نیافتنی «آقازاده» در سرویس فیلیمو

بررسی میزان تماشای آنلاین سریال «آقازاده» بر روی سامانه پخش فیلیمو نشان می‌دهد که این سریال در چهار روز ابتدایی با فاصله بسیار قابل‌توجه رکوردهای پیشین را پشت سر گذاشته است.

رکورد دست‌نیافتنی سریال «آقازاده» در سرویس وی‌او‌دی فیلیمو طرفداران را شگفت‌زده کرد.
بررسی میزان تماشای آنلاین سریال «آقازاده» بر روی سامانه پخش فیلیمو نشان می‌دهد که این سریال در چهار روز ابتدایی با فاصله بسیار قابل‌توجه رکوردهای پیشین را پشت سر گذاشته است.
به گزارش روابط عمومی فیلیمو، آمار میزان تماشای آنلاین آخرین ساخته بهرنگ توفیقی تا ساعت ۱۲ شب روز چهارشنبه در پلتفرم فیلیمو، ۲۵ میلیون و ۸۶۱ هزار و ۸۶۵ دقیقه است که با مقایسه آمارهای پیشین، رکورد تازه‌ای در تماشای آنلاین سریال‌های شبکه نمایش خانگی به‌حساب می‌آید و تفاوت چند میلیون دقیقه‌ای تماشای آن توسط مخاطبان نشان می‌دهد شگفتی‌های «آقازاده» تمام نمی‌شوند.
نسخه فیزیکی پرمخاطب‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی در ۴ روز اول انتشار، در فاصله ۲۴ ساعت پس از توزیع به اتمام رسید که این هم رکورد دیگری است که به‌پای سریال «آقازاده» ثبت شده است.

دیگر نقطه تمایز «آقازاده» که صاحب رکوردی فراتر از تمام رکوردهای پیشین در حوزه سریالهای خانگی است، داشتن طولانی ترین قسمت اول در این بین آن هم بدون بخش های آنچه گذشت و آنچه خواهید دید و در حالی است که تیتراژ آن هم روی تصاویر سریال پخش می شد.
امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، ثریا قاسمی، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، مسعود فروتن، کاوه خداشناس، سعید داخ، روزبه معینی و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز، هنرمندی نیکی کریمی، نقش آفرینی متفاوتی از جمشید هاشم پور و محمدحسین لطیفی، با معرفی پردیس پورعابدینی بازیگران این سریال با طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا هستند.


قسمت اول سریال «آقازاده»؛ بازی شطرنج و یک مافیای اقتصادی


سریال آقازاده

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم