حضور کیت وینسلت در فیلم «لی» درباره یک خبرنگار جنگ جهانی دوم

کیت وینسلت (بازیگر برنده جایزه اسکار) در فیلم «لی» (با عنوان اصلی Lee) به کارگردانی الن کوراس بازی می‌کند. وینسلت در نقش لی میلر، مدل جلد مجله «وگ» که بعدها در جنگ جهانی دوم خبرنگار شد بازی می‌کند و لیز هانا، نویسنده فیلمنامه است.

کیت وینسلت (بازیگر برنده جایزه اسکار) در فیلم «لی» (با عنوان اصلی Lee) به کارگردانی الن کوراس بازی می‌کند. وینسلت در نقش لی میلر، مدل جلد مجله «وگ» که بعدها در جنگ جهانی دوم خبرنگار شد، ظاهر می‌شود و لیز هانا، نویسنده فیلمنامه است.
مدت زیادی است که حضور وینسلت در پروژه مشخص شده است، اما به نظر می‌رسد که حالا با پیوستن یک نویسنده و کارگردان به فیلم «لی»، این پروژه بالاخره در حال پیشرفت است و ساخت آن در بهار سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد.

فیلم بر اساس کتاب «زندگی لی میلر» نوشته آنتونی پنروز، پسر میلر نوشته شده است و درباره زمانی است که میلر به‌عنوان عکاس خبری به خط مقدم جنگ جهانی دوم سفر می‌کند و مأموریت خود را برای برملا کردن حقیقت‌های پنهان رایش سوم شروع می‌کند. اما بعد از این که به او خیانت می‌شود، درباره حقایق زندگی خود در گذشته، چیزهایی می‌فهمد.
الن کوراس، کارگردان و فیلمبردار نامزد جایزه اسکار در بیانیه‌ای گفت: «ما هم مانند لی در زمانه‌ای زندگی می‌کنیم که بحث‌وجدل‌های بسیاری بر سر حقیقت وجود دارد، زمانه‌ای که نفوذ سیاسی بیشتر، درست و غلط را تعریف می‌کند. لی میلر اشتیاق زیادی برای افشای حقایق داشت که منجر به عکاسی او از واقعیت‌های وحشیانه جنگ جهانی دوم شد؛ عکس‌هایی که دور از چشم عموم و در خفا نگه داشته می‌شدند. «لی» فیلمی است که ما را با خود به سفری می‌برد که در آن وفاداری و خیانت در مقابل هم قرار می‌گیرند، اما درنهایت، معمای لی را به‌عنوان کسی که حقیقت‌هایی را در مورد خود پنهان کرده است برای ما آشکار می‌کند. من از اینکه در معرفی این داستان برای مخاطب‌های امروزی سهمی دارم، بسیار خوشحال هستم.»

کوراس همچنین در مورد حضور کیت وینسلت و لیز هانا در فیلم «لی» گفت: «من و کیت از زمان همکاریمان در فیلم «درخشش ابدی یک ذهن پاک» (با عنوان اصلی Eternal Sunshine of the Spotless Mind) اغلب در مورد کار بر روی پروژه‌ای متعلق به خودمان با هم صحبت کرده‌ایم و فیلم «لی» با فیلمنامه‌ای از لیز هانا که نویسنده بااستعدادی است و واقعا تحسین‌مان را برمی‌انگیزد، فرصت وسوسه‌برانگیزی برای انجام این کار بود.»


منبع: The Playlist

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم