نیکلاس کیج در فیلم ترسناک «سرزمین عجایب والی» بازی می‌کند

در فیلم ژانر وحشت «سرزمین عجایب والی»، نیکلاس کیج در یک پارک تفریحی به نام «سرزمین عجایب والی» به جنگ هیولاهای عروسکی می‌رود.

بازار کن در حال برگزاری است و چندین مقاله در مورد فیلم ترسناک «سرزمین عجایب والی» نوشته شده که در آن نیکلاس کیج در یک پارک تفریحی به نام «سرزمین عجایب والی» به جنگ هیولاهای عروسکی می‌رود.
امیلی توستا (بازیگر فیلم «جشن پنج نفره» با عنوان اصلی Party of Five) در فیلم ترسناک «سرزمین عجایب والی» نقش یک نوجوان شورشی را بازی می‌کند و کوین لوئیس (کارگردان فیلم «محموله» با عنوان اصلی The Drop) کارگردان فیلم است. بت گرانت (بازیگر فیلم «جایی برای پیرمردها نیست» با عنوان اصلی No Country For Old Men)، ریک ریتز «بازیگر فیلم «مقیم» با عنوان اصلی The Resident) و کریس وارنر (بازیگر فیلم «ماشته» با عنوان اصلی Machete) از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

شخصیت توستا در فیلم (با نام لیو) داخل یک مرکز تفریحی خانوادگی متروکه گیر کرده است که پر از عروسک‌های تسخیرشده شیطانی است و به شخصیت نیکلاس کیج که سرایدار است ملحق می‌شود تا از آن شب جهنمی جان سالم به درببرد.
کوین لوئیس بعد از معرفی فیلم گفت: «از نظر من، فقط و فقط یک بازیگر وجود داشت که می‌توانست این فیلم را به نتیجه برساند، و آن بازیگر نیکلاس کیج است. من از کار کردن با او بسیار هیجان‌زده هستم و بی‌صبرانه منتظر دیدنش هستم که به مقابله با «والی» و تیم روانی و ناجور او برمی‌خیزد.»
فیلمنامه این فیلم که توسط جی. او. پارسونز نوشته شده است در بالای فهرست خونین* قرار داشت. فیلمبرداری فیلم در شهر جورجیا در ایالت آتلانتا انجام شد.
فهرست خونین یا Blood List، فهرستی از فیلمنامه‌های ژانر وحشت و مهیج است که ساخته نشده‌اند و با رأی‌گیری توسط متخصصین امر انتخاب می‌شوند.


منبع: Disgusting

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم