نقش‌آفرینی جرارد باتلر در فیلم اکشن و مهیج «قندهار»

جرارد باتلر یک‌بار دیگر به ریک رومن وو (کارگردان فیلم‌های «گرینلند»و «انجل سقوط کرده است») ملحق می‌شود و قرار است در فیلم مهیج و اکشن «قندهار» (با عنوان اصلی Kandahar) بازی کند.

جرارد باتلر یک‌بار دیگر به ریک رومن وو (کارگردان فیلم‌های «گرینلند» (با عنوان اصلی Greenland) و «انجل سقوط کرده است» (با عنوان اصلی Angel Has Fallen)) ملحق می‌شود و قرار است در فیلم مهیج و اکشن «قندهار» (با عنوان اصلی Kandahar) بازی کند. شرکت CAA Media Finance نماینده حقوق قانونی فیلم در آمریکاست و شرکت Capstone هم نماینده فیلم در امور بین‌المللی است و پروژه را در بازار مجازی کن به خریداران ارائه خواهد کرد.
فیلمنامه فیلم را رومن وو به همراه میچل لافرچون (افسر سابق اطلاعات ارتش آمریکا) نوشته و بر اساس تجربه‌هایی است که او در آژانس اطلاعات دفاعی در افغانستان و در زمان افشاگری‌های ادوارد اسنودن از سر گذرانده است.

در فیلیمو تماشا کنید: فیلم اکشن

جرارد باتلر در فیلم «قندهار» نقش تام هریس، مأمور مخفی سی‌آی‌اِی بازی را می‌کند که در حال انجام عملیات در خاورمیانه است. افشا شدن مجموعه ای از اطلاعات، باعث به خطر افتادن عملیات سری و برملا شدن هویت جعلی او می‌شود. هریس و مترجمش که در مرکز منطقه دشمن‌گیر افتاده‌اند درحالی که نیروهای ویژه زبده‌ای به دنبال آن‌ها هستند باید با مبارزه راه فراری از بیابان پیدا کنند و به نقطه امنی در قندهار بروند.
باسیل ایوانیک و اوا لونگوریا (تهیه‌کننده‌های سری فیلم‌های «جان ویک» (با عنوان اصلی John Wick) و سیکاریو (با عنوان اصلی Sicario)) از طریق شرکت «تاندر رود فیلمز» و آلن سیگل و باتلر از طریق شرکت G-BASE و کریستین مرکوری از Capstone Group تهیه‌کننده‌های فیلم هستند. راب موران به همراه برندون بویا و جاناتان فوقمان، مدیر تولید این پروژه هستند.
بخش‌های اصلی فیلمبرداری‌ در محلی در خاورمیانه انجام خواهد شد.

فیلم «قندهار» برای باتلر، وو، ایوانیک و سیگل که به‌تازگی در فیلم مهیج «گرینلند» با یکدیگر به همکاری پرداخته‌اند، همکاری مجددی محسوب می‌شود و «گرینلند» آماده برای اکران گسترده در سینماهاست. رومن وو پیش از این هم در فیلم «انجل سقوط کرده است» که دنباله فیلم‌های «المپیوس سقوط کرده است» (با عنوان اصلی Olympus Has Fallen) و «لندن سقوط کرده است» (با عنوان اصلی London Has Fallen) محسوب می‌شود، با باتلر همکاری کرده. این مجموعه فیلم حدود ۴۰۰ میلیون دلار در گیشه‌های جهانی فروش داشت.
رومن وو در فیلم مهیج و وحشت‌آور «شات کالر» (با عنوان اصلی Shot Caller) با بازی نیکولای کاستر-والدو (بازیگر سریال «بازی تاج‌وتخت») نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان بود. پیش از آن در فیلم مهیج «خبرچین» (با عنوان اصلی Snitch) با بازی دواین جانسون و سوزان ساراندون، نویسنده و کارگردان بود و قبل‌تر از آن هم فیلم «جانی» (با عنوان اصلی Felon) را کارگردانی کرده بود.
او همچنین تهیه‌کننده و کارگردان مستند «That Which I Love Destroys Me» است که داستان دو سرباز نیروی ویژه را روایت می‌کند؛‌سربازانی که بعد از بازگشت به خانه با اختلال اضطراب پس از سانحه دست‌وپنجه نرم می‌کنند.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم