آیا هیو جکمن به فیلم «فراری» خواهد پیوست؟

هیو جکمن در حال مذاکره برای حضور در فیلم بعدی مایکل مان به نام «فراری» (با عنوان اصلی Ferrari) است که عنوان آن از نام اِنزو فِراری گرفته شده.

هیو جکمن در حال مذاکره برای بازی در فیلم بعدی مایکل مان به نام «فراری» (با عنوان اصلی Ferrari) است که عنوان آن از نام اِنزو فِراری گرفته شده.
داستان این فیلم که توسط تروی کندی مارتین فقید (نویسنده فیلمنامه فیلم «کسب‌وکار ایتالیایی» با عنوان اصلی The Italian Job) و مایکل مان نوشته شده، درباره زندگی انزو فراری، سازنده ماشین‌های لوکس است و بر اساس کتاب «انزو فراری: مرد و ماشین» نوشته بروک یتس است. داستان فیلم در تابستان سال ۱۹۵۷ رخ می‌دهد؛ در برهه‌ای از زندگی این سازنده ماشین که کارخانه‌اش در حال ورشکسته شدن است و ازدواجش بعد از مرگ پسرشان در شرایط نامناسبی قرار دارد و به نظر می‌آید که فِراری هر چه دارد را بر سر مسابقه هزار مایلی میله میگلیا سال ۱۹۵۷ گذاشته است.


نقد و بررسی فیلم سینمایی تیرانداز | تعقیب ‌و ‌گریز در جاده


انتظار می‌رود که پس از قطعی شدن حضور بازیگرانی همچون هیو جکمن ، قسمت‌های اصلی فیلمبرداری فیلم «فراری» در بهار سال ۲۰۲۱ شروع شود. شرکت CAA Media Finance نماینده قانونی فیلم در آمریکاست و شرکت STX بر فروش بین‌المللی در کن نظارت می‌کند و توزیع‌کننده فیلم در انگلستان و ایرلند است.‌
مایکل مان از طریق شرکت خود Forward Pass به همراه لارس سیلوست، گرت وست، جان لشر (تهیه‌کننده فیلم «بردمن» با عنوان اصلی Bird Man)، تورستن شوماخر (تهیه‌کننده فیلم «بروکلین» با عنوان اصلی Brooklyn) و نیلز جول (تهیه‌کننده فیلم «مرد ایرلندی» با عنوان اصلی The Irishman) تهیه‌کننده فیلم هستند.


منبع: The Wrap

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم