بازیگران فیلم علمی- تخیلی کمدی «باند آلفا» مشخص شدند

آندره‌آ ریسبرو، جان هم، نیکلاس هولت، شارلوت گنسبور، مک‌کنزی دیویس، سوفیا بوتلا و استیون ین بازیگران فیلم علمی- تخیلی کمدی «باند آلفا» (با عنوان اصلی Alpha Gang) خواهند بود.

آندره‌آ ریسبرو، جان هم، نیکلاس هولت، شارلوت گنسبور، مک‌کنزی دیویس، سوفیا بوتلا و استیون ین بازیگران فیلم علمی- تخیلی کمدی «باند آلفا» (با عنوان اصلی Alpha Gang) خواهند بود.
این پروژه هفته آینده روانه بازار کن می‌شود و فروش بین‌المللی آن بر عهده شرکت Protagonist Pictures است و شرکت CAA Media Finance هم امتیاز فروش آن را در آمریکای شمالی می‌خرد‌. فیلمبرداری فیلم در سال ۲۰۲۱ در اروپای شرقی آغاز خواهد شد.
داستان «باند آلفا» درباره آدم فضایی‌هایی است که برای انجام مأموریت تصرف زمین فرستاده شده‌اند. آن‌ها مسلح و خطرناک‌اند و هیچ رحم و مروتی از خود نشان نمی‌دهند؛ البته همه این‌ها تا وقتی است که به بیماری احساسات انسان‌ها دچار نشده‌اند، و زمانی که لذت، ترس، همدلی و عشق را برای اولین بار تجربه می‌کنند نقشه‌هایشان برای فرمانروایی بر دنیا متزلزل می‌شود.


نقد و بررسی فیلم بلیدرانر؛ یک شعرِ فوقِ مدرن


تیم برادران دیوید و ناتان زلنر (کارگردان‌های فیلم «دوشیزه» با عنوان اصلی Damsel) تهیه‌کننده و کارگردان این فیلم خواهند بود و دیوید زلنر فیلمنامه فیلم را نوشته است. آدل رومانسکی و سارا مورفی هم از طرف شرکت Pastel تهیه‌کننده فیلم هستند.
دیوید زلنر می گوید: «مدت‌هاست که دلم می‌خواهد این فیلم را بسازم. این فیلم، مخلوط درهمی از ژانرهای علمی- تخیلی، اکشن و کمدی است. ناتان و من به خاطر بازیگران فوق‌العاده‌ فیلم «باند آلفا» که برای این تجربه به‌یادماندنی به ما ملحق شدند بسیار هیجان‌زده هستیم.»
دیوید بیشاپ، مدیرعامل شرکت Protagonist Pictures گفت: « فیلم «باند آلفا» یک فیلم خنده‌دار با ریتم تند و بسیار تجاری است و بازیگرهای درجه‌یک و منحصربه‌فردی در آن هستند و دقیقا حاوی همان میزان طنزی است که بازار در حال حاضر به آن نیاز دارد.»
بازار کن، دوشنبه با دو رویداد مجزا آغاز به‌کار می‌کند؛ یک بازار مجازی که زیر نظر آژانس اداره می‌شود و به‌موازات آن هم کن میزبان بازار فیلم است. محدودیت‌های گسترده رفت‌وآمد در فرانسه که تنها یک هفته است به‌صورت کامل برداشته شده‌اند، شرایط را برای برگزاری کامل جشنواره به‌صورت حضوری غیرممکن ساخته بود.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم