اسکار آیزاک در فیلم مهیج «لندن» به کارگردانی بن استیلر بازی می‌کند

اسکار آیزاک قرار است در فیلم بعدی بن استیلر به نام «لندن» (با عنوان اصلی London) که در ژانر مهیج و متعلق به شرکت لاینزگیت است، تهیه‌کننده و بازیگر باشد.

اریک راث فیلمنامه فیلم را بر اساس اقتباسی از داستان کوتاه جدید یو نسبو خواهد نوشت.
ارین وسترمن، رئیس تولید لاینزگیت دوشنبه در بیانیه‌ای گفت: «اسکار آیزاک قرار است در فیلم بعدی بن استیلر به نام «لندن» (با عنوان اصلی London) که در ژانر مهیج و متعلق به شرکت لاینزگیت است، تهیه‌کننده و بازیگر باشد.»
اریک راث نویسنده فیلم‌های «فارست گامپ» (با عنوان اصلی Forrest Gump)، «مونیخ» (با عنوان اصلی Munich) و «ستاره‌ای متولد شده است» (با عنوان اصلی A Star Is Born)، فیلمنامه فیلم «لندن» را بر اساس اقتباسی از داستان کوتاه جدیدی از یو نسبو، نویسنده آثار جنایی می‌نویسد؛ هرچند جزئیات طرح داستان فعلا مخفی نگه داشته می‌شود.

نخست، اسکار آیزاک خواهان حضور در پروژه فیلم «لندن» شد و تحت عنوان شرکتش Mad Gene Media حقوق مربوط به تهیه‌کنندگی اثر را از آن خود کرد و سپس بن استیلر و اریک راث هم به پروژه اضافه کرد. بن استیلر به همراه شریک تهیه‌کننده خود نیکی واینستاک از طریق شرکت تولید خود ساعت سرخ، به‌عنوان تهیه‌کننده فیلم به آیزاک ملحق خواهد شد. جیسون اسپایر، که از مدت‌ها پیش مدیر برنامه‌های آیزاک است و گاهی در تهیه‌کنندگی با او شراکت می‌کند، اعضای تیم را گردآوری می‌کند و نسبو به همراه نیکولاس سالومانسان مدیر تولید پروژه خواهند بود.
وسترمن در بیانیه‌اش گفت: «گروه فیلمسازی که برای این پروژه دور هم جمع شده‌اند، بسیار فوق‌العاده هستند. اریک در روایت داستان استاد است و فیلمنامه‌هایش در تاریخ سینما بسیار ارزشمند شمرده می‌شوند؛ کارهای بن استیلر به‌عنوان یک فیلمساز، از جمله آخرین اثرش «فرار به دانمورا» (با عنوان اصلی Escape at Dannemora) حیرت‌انگیز است؛ اسکار چه پشت دوربین وچه در مقابل دوربین، در تمام کارهایی که می‌کند بسیار توانمند است. در حین اینکه اریک با اقتباس خود داستان کوتاه تأثیرگذار و به‌یادماندنی نسبو را به فیلمنامه‌ای شگفت‌انگیز تبدیل می‌کند، ما مطمئن هستیم که بن [استیلر] تمام احساسات و کشمکش‌های آن را در کارگردانی «لندن» به‌کار می‌گیرد؛ و اسکار نه‌تنها بازی باورپذیر و پویایی از خود ارائه می‌دهد، بلکه به‌عنوان تهیه‌کننده، اشتیاق و انرژی فوق‌العاده‌ای برای این کار دارد و با هدایت فرآیند کار، اعضای تیم را در کنار هم یکپارچه نگه می‌دارد. به‌عنوان یک علاقه‌مند ما از اینکه چنین استعدادهای صاحب مهارتی برای ساخت این داستان تأثیرگذار دور هم جمع شده‌اند هیجان‌زده‌ایم؛ و به‌عنوان استودیو از اینکه لاینزگیت را انتخاب کرده‌اند مفتخر هستیم.»

آخرین باری که ایزاک را روی پرده سینماها دیده‌ایم، در آخرین فیلم «جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر» (با عنوان اصلی ‪Star Wars: the rise of skywalker‌‬) بوده و فیلم بعدی او، فیلم علمی-تخیلی و حماسی «تل‌ماسه» (با عنوان اصلی Dune) ساخت شرکت برادران وارنر است. او پیش از آنکه ساخت فیلم‌ها متوقف شود هم مشغول فیلمبرداری «شمارنده کارت» (با عنوان اصلی The Card Counter)، فیلم بعدی پل شریدر بود.
بن استیلر به خاطر کارگردانی مینی سریال «فرار به دانمورا» دوباره بر سر زبان‌ها افتاد و برای آن نامزد جایزه امی شد. او همچنین مشغول کار روی سریال «جدایی» (با عنوان اصلی Severance) تولید اپل تی‌وی پلاس است که پاتریشا آرکت، بازیگر فیلم «فرار به دانمورا» هم در آن بازی می‌کند. «زولندر ۲» (با عنوان اصلی Zoolander 2) آخرین فیلم سینمایی بن استیلر است.


منبع: The Wrap

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم