تاریخ اکران فیلم سونیک تاخیر خورد

سازندگان فیلم سونیک اعلام کردند که تاریخ اکران فیلم سونیک با تاخیر مواجه شده است. این فیلم قرار است در تاریخ ۲۵ بهمن‌ماه راهی سینما شود.

تریلر فیلم «سونیک» نتوانست نظر مردم را به سمت خود جلب کند. طرفداران این شخصیت محبوب بازی‌های ویدیویی می‌گفتند سونیک اصلا به آن چیزی که در بازی طراحی شده بود، شبیه نیست. این واکنش‌ها باعث شد که کارگردان فیلم اعلام کند که تغییراتی در ظاهر این شخصیت محبوب ایجاد خواهد شد. این تغییرات باعث شد که تاریخ اکران فیلم سونیک با تاخیر مواجه شود.

سازندگان فیلم سونیک با اعلام تاخیر در تاریخ پخش این فیلم سینمایی، اعلام کردند که این فیلم در تاریخ ۲۵ بهمن‌ماه سال ۹۸ اکران خواهد شد. سازندگان اعلام کردند که برای درست کردن سونیک به زمان بیشتری نیاز دارند و به همین دلیل این فیلم چند ماهی دیرتر اکران خواهد شد. جدیدترین تاریخ اعلام شده برای پخش اقتباس سینمایی سونیک با روز ولنتاین یکی شده است.

تاریخ اکران فیلم سونیک

شاید موفقیت فیلم «پیکاچو» در سینما و استقبال مردم از این فیلم باعث شد که سازندگان فیلم سونیک به شکل جدی‌تری دست به تغییرات روی ظاهر سونیک بزنند. در این فیلم «جیم کری» در نقش «اگمن» حضور دارد و نقش منفی فیلم را ایفا می‌کند. «بن شوارتز» هم صدا پیشه شخصیت سونیک را به عهده دارد.

در حالی که ساخت فیلم از روی بازی‌های ویدیویی چندان خوب از کار در نمی‌آید، خیلی‌ها به فیلم سونیک امیدوار هستند. شاید این فیلم هم بتواند در اندازه پیکاچو موفق شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم