سریال کبرا با بازی سیلوستر استالونه ساخته می‌شود

به نظر می‌رسد که قرار است سریال کبرا ساخته شود. این سریال از روی فیلمی با همین نام که در سال ۱۹۸۶ ساخته شده بود، ساخته خواهد شد و استالونه هم آن را می‌سازد.

فیلم کبرا که در سال ۱۹۸۶ ساخته شد درباره افزایش خشونت و خلاف در شهر لس‌انجلس بود و راه از بین بردن این خلافکاران هم، «سیلوستر استالونه» در فیلم «کبرا» بود. این فیلم اکشن کلاسیک شاید در آن زمان چندان موردتوجه قرار نگرفت، اما به فروش ۱۶۰ میلیون دلاری در سرتاسر دنیا دست پیدا کرد؛ فروشی که نشان داد این فیلم پتانسیل‌های بیشتری دارد و می‌توان بیشتر به آن پرداخت. حالا بعید نیست سریال کبرا هم ساخته شود.

سیلوستر استالونه در مصاحبه‌ای که در جریان مراسم «کن» انجام داد، به این موضوع اشاره کرد:

«ما در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم سریال کبرا را به سرویس‌های استریم فیلم و سریال بیاوریم. سعی می‌کنم این کار را انجام دهم؛ چرا که ایده بسیار خوبی است.»

سریال کبرا

این مصاحبه استالونه امید برای ساخت سریال کبرا را بیش از گذشته کرده است. حالا باید ببینیم که این سریال در صورت ساخته شدن، چقدر به فیلم اصلی وفادار باقی می‌ماند و آیا سرویس‌هایی مانند «هولو» و «نتفیلیکس» حاضر به پخش آن می‌شوند یا خیر.

فیلم کبرا توسط استالونه نوشته شده بود و کارگردان آن هم «جرج پی کوزماتوس» بود. استالونه هم‌اکنون در حال ضبط قسمت پنجم مجموعه فیلم‌های «رمبو» است. این آخر حضور رمبو در سینما خواهد بود و قرار است در اوایل مهرماه راهی سینما شود.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم