اکران فیلم آخرالزمانی «بایوس» با بازی تام هنکس به سال ۲۰۲۱ موکول شد

در آخرین سلسله تغییرهایی که در میانه شیوع کووید ۱۹ برای تاریخ اکران فیلم‌ها رخ داد، یونیورسال پیکچرز تاریخ اکران فیلم آخرالزمانی «بایوس» (با عنوان اصلی Bios) با بازی تام هنکس را به سال ۲۰۲۱ تغییر داد.

در آخرین سلسله تغییرهایی که در میانه شیوع کووید ۱۹ برای تاریخ اکران فیلم‌ها رخ داد، یونیورسال پیکچرز تاریخ اکران فیلم آخرالزمانی «بایوس» (با عنوان اصلی Bios) با بازی تام هنکس را دوباره به سال ۲۰۲۱ تغییر داد.
شرکت امبلین اینترتینمنت که تولیدکننده فیلم و متعلق به استیون اسپیلبرگ است، تاریخ اکران فیلم «بایوس» را از دوم ماه اکتبر به شانزدهم ماه آپریل سال ۲۰۲۱ جابجا کرد. فیلم «بایوس» که در سال ۲۰۱۷ و با کارگردانی میگل سپاچنیک (کارگردان قسمت‌هایی از سریال «بازی تاج‌وتخت») از روی فیلمنامه‌ای نوشته کرگ لوک و ایفور پاول آغاز به کار کرد درباره داستان زندگی رباتی است که در دوران بعد از آخرالزمان روی زمین زندگی می‌کند. این ربات که برای محافظت از سگ محبوب سازنده بیمارش ساخته شده است، درباره عشق، دوستی و معنای زندگی انسان یاد می‌گیرد. تام هنکس در نقش سازنده بیمار ربات بازی می‌کند.

رابرت زمکیس و کوین میشر از طریق شرکتشان، ImageMovers، تهیه‌کننده فیلم هستند و زمکیس، کرگ لوک، سپاچنیک، اندی برمن و آدام مریمز مدیر تولید فیلم هستند.
بعد از اینکه شرکت برادران وارنر تاریخ اکران هشت فیلم خود از جمله «انگاشته»، «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» و فیلم چهارم «ماتریکس» را جابجا کرد، روز جمعه در بیانیه‌ای جابجایی تاریخ اکران فیلم «بایوس» هم اعلام شد. با تعطیلی سالن‌های سینما به مدت سه ماه و به تعویق افتادن تولیدات سینمایی، استودیوها مجبور به تنظیم مجدد برنامه پخش خود شده‌اند.
اوایل این هفته، یونیورسال پیکچرز و Blumhouse Productions تصمیم گرفتند تا فیلم ژانر مهیج و ماوراالطبیعی «باید می‌رفتی» (با عنوان اصلی You Should Have Left) را به جای اکران سینمایی که برای آن برنامه‌ریزی شده بود، در سرویس‌های ویژه ویدئو هنگام درخواست به نمایش بگذارند. کوین بیکن و آماندا سایفرد در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند و نوزدهم ماه ژوئن برای تماشا در دسترس قرار می‌گیرد.

شرکت یونیورسال همچنین فیلم کمدی «پادشاه استتن آیلند» (با عنوان اصلی The King of Staten Island) به کارگردانی جاد اپتاو و با بازی پیت دیویدسون را به جای اکران مرسوم سینمایی، روز جمعه برای نمایش در سرویس‌های کرایه فیلم دیجیتال قرار داد. استودیو، در ماه آپریل از فیلم «تور جهانی ترول‌ها» (با عنوان اصلی Trolls World Tour) در سرویس‌های ویدئو هنگام درخواست و سینماهای اتومبیل‌رو رونمایی کرد. در همین حال، استودیو یونیورسال اکران فیلم‌های «سریع و خشمگین ۹» (با عنوان اصلی Fast and Furious 9)، «آواز ۲» (با عنوان اصلی Sing 2) و دنباله فیلم «مینیون‌ها» (با عنوان اصلی Minions) را تا سال ۲۰۲۱ به عقب انداخت.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم