الیزابت ماس در فیلم ترسناک «Run Rabbit Run»

به‌تازگی اعلام شده است که الیزابت ماس در فیلم ترسناک جدیدی ظاهر می‌شود؛ بازگشت او به حیطه ژانر وحشت و دلهره‌آور برای طرفداران بسیار جذاب خواهد بود.

الیزابت ماس بعد از نقش‌آفرینی‌های فوق‌العاده‌ در «ملکه زمین» (با عنوان اصلی Queen of Earth)، «بوی او» (با عنوان اصلی Her Smell)، «مرد نامرئی» (با عنوان اصلی The Invisible Man)، شرلی (با عنوان اصلی Shirley)، قرار است در فیلم‌های جدیدی از وس اندرسن و تایکا وایتیتی نقش‌آفرینی کند. همچنین به‌تازگی اعلام شده است که الیزابت ماس در فیلم ترسناک جدیدی ظاهر خواهد شد؛ بازگشت او به حیطه ژانر وحشت و دلهره‌آور برای طرفداران بسیار جذاب خواهد بود.
او در فیلم «فرار کن خرگوش فرار کن» (با عنوان اصلی Run Rabbit Run) که طبق توصیف‌های THR فیلمی در ژانر وحشت و رعب‌آور است نقش اول را بازی می‌کند.

فیلم قرار است توسط داینا راید (کارگردان استرالیایی) کارگردانی شود که پیش از این چند قسمت سریال «سرگذشت ندیمه» (با عنوان اصلی The Handmaid’s Tale) را کارگردانی کرده و این فیلم برای او و الیزابت ماس همکاری مجددی محسوب خواهد شد.
هانا کنت (نویسنده فیلم «مناسک خاکسپاری» با عنوان اصلی Burial Rites) فیلمنامه این فیلم را نوشته و داستان فیلم درباره سارا (با بازی ماس) است که متخصص زایمان است و دید عملگرایانه‌ای به چرخه زندگی دارد. اما زمانی که مجبور می‌شود افزایش روزافزون رفتارهای عجیب دخترش میا را توجیه کند شرایط پیچیده می‌شود و سارا باید باورهایش را به چالش بکشد و با روحی از گذشته‌اش رودررو شود.
Carver Films و XYZ Films تهیه‌کننده فیلم هستند و مشخص نیست که ساخت آن چه زمانی آغاز می‌شود. اما با توجه به امن شدن مجدد شرایط برای فیلمبرداری، امیدوارم که به‌زودی ساخته شود و شاهد هنرنمایی الیزابت ماس در یک فیلم ترسناک جذاب باشیم.


منبع: The Film Stage

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم