توماسین مک‌کنزی، بازیگر «جوجو خرگوشه» در فیلم درام «جویکا» بازی می‌کند

فیلم درام «جویکا» بر اساس داستان زندگی جوی وومک است؛ یکی از تنها دو زن آمریکایی که موفق شد به آکادمی باله بولشوی موسکو راه پیدا کند.

توماسین مک‌کنزی که با فیلم‌های «خرگوش جوجو» (با عنوان اصلی Jojo Rabbit) و «ردی به جا نگذار» (با عنوان اصلی Leave No Trace) به شهرت رسید، در فیلم درام زندگینامه‌ای «جویکا» (با عنوان اصلی Joika) نقش جوی وومک، بالرین آمریکایی را بازی خواهد کرد.
فیلم توسط جیمز ناپیر روبرتسون نوشته شده و کارگردانی می‌شود. فیلمبرداری این پروژه برای اوایل سال ۲۰۲۱ در نیوزیلند برنامه‌ریزی شده است؛ جایی که طبق اظهارات هیئت فیلم نیوزیلند، فیلم‌ها «با استفاده از فناوری نوآورانه دیجیتال برای پیشبرد محدودیت‌های قانونی مرتبط با شیوع کرونا» تولید شده و خواهند شد.

فیلم درام «جویکا» بر اساس داستان زندگی جوی وومک است؛ یکی از تنها دو زن آمریکایی که موفق شد به آکادمی باله بولشوی موسکو راه پیدا کند. جوی با جابجا کردن مرزهای تعهد، اراده، فداکاری و ذوق هنری‌اش، و با شور عشق اولش که به او انرژی مضاعف می‌داد در باله به کمالی دست پیدا کرد که تا قبل از آن شناخته نشده بود. وومک در نهایت از برنامه آموزش اصلی فارغ التحصیل شد و قبل از بازگشت به آمریکا (جایی که حالا با باله بوستون مشغول همکاری است) به او قراردادی پیشنهاد شد.
وومک شخصاً بر آموزش‌هایی که برای فیلم به مک‌کنزی داده می‌شود نظارت می‌کند و در نقش بدل این بازیگر هم ظاهر خواهد شد. درحالی که نیوزیلند درهای خود را برای ساخت فیلم دوباره گشوده است، در بیانیه‌ای به شرکت گفته شده تا فیلم خود را «با استفاده از فناوری نوآورانه دیجیتال برای پیشبرد محدودیت‌های قانونی مرتبط با شیوع کرونا» تولید کند.

تام هرن، تهیه‌کننده فیلم گفت: «ما بسیار خوشحالیم که نیوزیلند در این دوران غیرعادی و چالش‌برانگیز راه را برای فیلمسازی دوباره باز می‌کند؛ و بسیار خوشحال‌تر هستیم از اینکه «جویکا» جزئی از گروه اولین فیلم‌های خواهد بود که در این دوران بعد از بحران اجازه ساخت گرفته است.»


منبع: The Playlist

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم