تاریخ اکران زمانی برای مردن نیست مشخص شد!

تاریخ اکران فیلم «زمانی برای مردن نیست» (با عنوان اصلی No Time to Die)، پس از بارها تغییر، مشخص شد.

انتظار برای مشخص شدن تاریخ اکران زمانی برای مردن نیست (با عنوان اصلی No Time To Die) به سرآمد؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


پیش‌بینی جدیدترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۱


تاریخ اکران جیمز باند ۲۵ (James Bond 25) مشخص شد. این فیلم قرار است از ۳۰ سپتامبر (۸ مهر ۱۴۰۰) در سطح بین‌المللی اکران شود؛ هشت روز قبل از نمایش گسترده آن در ایالات‌متحده در تاریخ ۸ اکتبر (۱۶ مهر ۱۴۰۰).

تقویم اکران انگلیس این هفته به‌روز شد تا مشخص کند فیلم زمانی برای مردن نیست از ۳۰ سپتامبر به سینماها می‌آید و یونیورسال و MGM تأیید کرده‌اند که این تاریخ در واقع نقطه آغاز نمایش بین‌المللی گسترده‌تر خواهد بود.

این نسخه از این فیلم محبوب نیز مطابق با نسخه‌های قبلی جیمز باند مانند اسپکتر و اسکای‌فال است که ماجرای اصلی تقریبا یک هفته پیش از ماموریت‌های خارج از کشور شروع می‌شود!

تماشایی که در سرانجام این انتظار حاصل می‌شود، پایان یک صبوری طولانی مدت است. این فیلم پیش از این برای نوامبر ۲۰۱۹ (آبان ۱۳۹۸)، آوریل ۲۰۲۰ (فروردین ۱۳۹۹)، نوامبر ۲۰۲۰ (آبان ۱۳۹۹)، آوریل ۲۰۲۱ (فروردین ۱۴۰۰) و اکنون اکتبر ۲۰۲۱ (مهر ۱۴۰۰) تنظیم شده بود؛ البته در این امروز و فردا کردن‌ها برای اکران فیلم زمانی برای مردن نیست، علاوه بر طرفداران، صاحبان سینما نیز در سراسر جهان چشم انتظار این اتفاق خوب نشسته‌‌اند.

بنر فیلم زمانی برای مردن نیست

منبع: DeadLine


خبر به‌روز رسانی شده در ۴ بهمن ۱۳۹۹
همان‌طور که سینماها بسته مانده‌اند و آمار ابتلا به کرونا کم و بیش صعودی است، چشم انداز اکران فیلم‌ها بر پرده‌های بزرگ همچنان تاریک است. اخبار مربوط به تاریخ اکران زمانی برای مردن نیست (No Time To Die) و همچنین اکران دیشب در سوهو (Last Night in Soho) را در فیلیمو شات بخوانید.


لیست بهترین سریال های خارجی جهان


اکنون دو تا از بزرگ‌ترین استودیوهای فیلم‌سازی، یعنی سونی و یونیورسال، تعدادی از پروژه‌های خود را متوقف کرده‌اند؛ از جمله اکران زمانی برای مردن نیست و دیشب در سوهو به کارگردانی ادگار رایت. یونیورسال، که هردوی این فیلم‌ها را قرار است تولید کند، اعلام کرده که در برنامه اکران‌های خود در سال ۲۰۲۱ نیز تغییرات زیادی داده است؛ مثلاً برنامه اکران هیچ‌کس با بازی باب ادنکیرک را از ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ (۲۶ اسفند ۱۳۹۹) به ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) منتقل کرده است. این همان تاریخ اکران فیلم زمانی برای مردن نیست یعنی آخرین فیلم جیمز باند بود که البته آن هم به ۸ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۸ خرداد ۱۴۰۰) موکول شده است. شاید بهتر باشد یک علامت سؤال زیر پوستر این فیلم هم گذاشته شود. اکران فیلم ترسناک روان‌شناختی دیشب در سوهو به کارگردانی ادگار رایت هم از ۲۳ آوریل به ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر ۱۴۰۰) موکول شده است.


تریلر جدید فیلم «زمانی برای مردن نیست» منتشر شد

هانس زیمر ساخت موسیقی فیلم «زمانی برای مردن نیست» را بر عهده می‌گیرد


در همین حال، سونی فیلم عاشقانه موزیکال سیندرلا را از فوریه به ۱۶ جولای (۲۵ تیر ۱۴۰۰) عقب انداخته و اکران پیتر پن ۲ را به ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) موکول کرده است. همچنین امیدواریم که شکارچیان روح: زندگی پس از مرگ سرانجام در ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان ۱۴۰۰) اکران شود. البته نمی‌توان از فیلم موربیوس نام نبرد که در رقابت با فیلم باند است و به‌زودی سرعت ساختش را افزایش می‌دهد… و سرانجام خبر بد برای کسانی که منتظر دیدن فیلم‌هایی بودند که برنامه اکرانی برایشان وجود نداشت: خبری از این دسته از فیلم‌ها تا ۱۱ فوریه ۲۰۲۲ (۲۲ بهمن ۱۴۰۰) نیست.


سیندرلا و جدیدترین فیلم‌های عاشقانه سال ۲۰۲۱


منبع: EmpireOnlin


به‌روزرسانی خبر در تاریخ ۱۲ مهر ۹۹
تاریخ اکران فیلم «زمانی برای مردن نیست»، بیست‌وپنجمین فیلم «جیمز باند»، یکی از اولین فیلم‌هایی بود که قربانی شیوع ویروس کرونا شد و از آوریل سال ۲۰۲۰ به ماه نوامبر تغییر یافت.
روز جمعه، کارگردان این فیلم برای چندمین بار از تغییر تاریخ اکران آن خبر داد و علت این تعویق را شیوع جهانی ویروس کرونا اعلام کرد.

کری فوکوناگا کارگردان فیلم «زمانی برای مردن نیست» (با عنوان اصلی «No Time to Die»)، تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ را برای اکران در سینماهای انگلیس، ۲۰ نوامبر ۲۰۲۱ را برای سینماهای ایالت‌متحده و ۲ آوریل ۲۰۲۱ را برای اکران در سینماهای سراسر جهان در نطرگرفته است.
شرکت‌های ام‌جی‌ام، یونیورسال و ای‌آن تمایل شدیدی به اکران این فیلم جاسوسی در ماه نوامبر داشتند اما به دلیل تعطیلی اکثر سینماها، چاره‌ای جز پذیرش تاریخ جدید نداشتند.

تغییر تاریخ اکران خبر خوبی برای سینماها نیست؛ چرا که هالیوود برای ادامه‌ حیاتش به یک فیلم پرفروش نیاز دارد. در حال حاضر، امید همه به کریسمس و اکران فیلم «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» (با عنوان اصلی «Wonder Woman 1984») است.
به دنبال تاخیر در اکران فیلم «زمانی برای مردن نیست» در پاییز امسال، تاریخ اکران فیلم‌های «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» و همچنین «بیوه‌ سیاه» (با عنوان اصلی «Black Widow») به اوایل ماه اکتبر و نوامبر موکول شد. فیلم «بیوه‌ سیاه» یکی از فیلم‌هایی است که دیزنی تصمیم به تعویق انداختن آن گرفت . همچنین پیکسار هم تاریخ اکران فیلم «روح» (با عنوان اصلی «Soul») را به ۲۰ نوامبر تغییر داد.

اوایل امسال و به دلیل تعطیلی ناگهانی سالن‌های سینما، تاریخ اکران فیلم «زمانی برای مردن نیست» از آوریل سال ۲۰۲۰ به ماه نوامبر تغییر پیدا کرد.
در این فیلم، دنیل کریگ برای آخرین بار در نقش جیمز باند ظاهر می‌شود و لئا سیدو، نائومی هریس، بن ویشاو، رالف فاینز و کریستوف والتز همراه او خواهند بود؛ همچنین بازیگران جدیدی مثل لاشانا لینچ، آنا د آرماس و رامی ملک به این فیلم اضافه شده‌اند. بیلی آیلیش، موسیقی تیتراژ فیلم را می‌خواند.
ام‌جی‌ام با کمک یوناینتد آرتیستس ریلیزینگ، سرمایه‌گذار این فیلم است و توزیع آن بر عهده‌ یونیورسال خواهد بود.
ام‌جی‌ام، یونیورسال و سایر تهیه‌کنندگان فیلم‌های «جیمز باند»، مایکل ویلسون و باربارا بروکلی اعلام کرده‌اند که این فیلم را تا ۰۲ آوریل ۲۰۲۱ منتشر نخواهند کرد؛ چراکه هواداران قادر نیستند در سالن‌های سینما به تماشای این فیلم هیجان‌انگیز بنشینند. آن‌ها خوب می‌دانند که بدقولی در اکران فیلم، هوادارن را دلسرد خواهدکرد اما چاره‌ دیگری نیست و همه باید منتظر بمانند.
به‌نظر شما این فیلم در تاریخ برنامه‌ریزی شده اکران خواهد شد و یا دوباره دست‌خوش تغییر می‌شود؟

منبع: Hollywood Reporter


بعد از یک تکاپوی بیست و چهار ساعته که پر از تغییر تاریخ روز نمایش فیلم‌های بسیار مهم سینمایی بود، تاریخ اکران فیلم «زمانی برای مردن نیست» (با عنوان اصلی No Time to Die)، محصول شرکت یونیورسال و MGM هم برای دومین بار تغییر کرد و به جرگه فیلم‌های تأخیردار پیوست. این فیلم جدید جیمز باندی به کارگردانی کری فوکوناگا و با نقش‌آفرینی دنیل کریگ که برای آخرین بار در نقش مأمور ۰۰۷ ظاهر می‌شود، در اصل قرار بود دهم آپریل در سینماها به نمایش گذاشته شود. هرچند «زمانی برای مردن نیست»از اولین فیلم‌هایی بود که در نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا به تعویق انداخته شد و اوایل ماه مارس گذشته اعلام شد که در تاریخ بیست و پنجم نوامبر ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.


درباره فیلم‌هایی که در سال ۲۰۲۰ مشتاق دیدنشان هستیم بیشتر بخوانید


حالا با تشکر از توییت حساب‌رسمی جیمز باند در توییتر، به نظر می‌آید که تاریخ اکران «زمانی برای مردن نیست» باز هم تغییر کرده است ؛ و زودتر از زمانی است که انتظارش را داشتیم. من به این می‌گویم یک سورپرایز غافلگیرکننده! طبق گفته این توییت، تاریخ جدید اکران در ایالات‌متحده، بیستم نوامبر سال ۲۰۲۰ است. بیست و پنجمین فیلم «جیمز باند» کمی زودتر، و در تاریخ دوازدهم نوامبر به بریتانیا می‌رسد.

تاریخ جدید اکران «زمانی برای مردن نیست»‌‌‌ نشان‌دهنده تمایل شرکت‌های MGM و EON (که سرمایه‌گذار این فیلم هستند) و یونیورسال (که بر توزیع فیلم نظارت می‌کند) برای این است که این فیلم «جیمز باند» از تمامی مزایای گیشه فروش تعطیلات امسال بهره‌مند شود. شرکت برادران وارنر افسار گیشه فروش تابستان را با اکران دیرهنگام فیلم «انگاشته» در جولای دو دستی چسبیده است و با اکران «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» در اکتبر هم گیشه فروش پائیز را مدیریت می‌کند. زمانی که به روز شکرگزاری و اکران ماه دسامبر برسیم، می‌توانیم شاهد نبرد «زمانی برای مردن نیست» با رقیبش، فیلم «روح» محصول پیکسار (با عنوان اصلی Soul) باشیم که آن هم در بیستم نوامبر اکران خواهد شد.

همانطور که پیش از این هم اشاره شد «زمانی برای مردن نیست» آخرین حضور دنیل کریگ در نقش جیمز باند است؛ لئا سدو، نائومی هریس، بن ویشاو، رالف فاینز، روری کینیار و کریستوف والتز هم یک بار دیگر در کنار کریگ در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند. همچنین بازیگرهای جدیدی مانند لاشانا لینچ، بیلی مگنوسن، جفری رایت و رامی ملک (که نقش اصلی شخصیت شرور فیلم «زمانی برای مردن نیست» را بازی می‌کند) هم به فیلم اضافه می‌شوند.

خبر تکمیلی به‌روزرسانی‌شده در مهرماه ۹۹: تام هاردی، جیمز باند بعدی خواهد بود.


منبع: Collider

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. فرهاد می‌نویسد

    دنیل کریگ خیلی خوب بازی میکنه. مختص فیلمای اکشنه