حضور پنه لوپه کروز و لوئیس تسار در فیلم «در حاشیه»

پنه لوپه کروز و لوئیس تسار در فیلم بلند «در حاشیه» (با عنوان اصلی En Los Margenes) بازی خواهند کرد، که اولین تجربه کارگردانی خوان دیه‌گو بوتو خواهد بود.

پنه لوپه کروز (ستاره سینمای اسپانیایی) و لوئیس تسار در فیلم بلند «در حاشیه» (با عنوان اصلی En Los Margenes) بازی خواهند کرد، که اولین تجربه کارگردانی خوان دیه‌گو بوتو (بازیگر آرژانتینی فیلم «رفتار خوب» با عنوان اصلی Good Behaviour) خواهد بود.
داستان این فیلم اسپانیایی‌زبان در یک روز اتفاق می‌افتد و از چند داستان درهم‌تنیده تشکیل شده است که شامل داستان زنی (با بازی پنه‌لوپه کروز) است که ۲۴ ساعت زمان دارد تا خانه خود و خانواده‌اش را از توقیف توسط بانک نجات دهد و لوئیس تسار، بازیگر فیلم «سلول ۲۱۱» (با عنوان اصلی Cell 211) هم نقش یک وکیل متعهد و فعال مدنی را بازی می‌کند.

پنه‌لوپه کروز برنده جایزه اسکار، به همراه آلوارو لونگوریا (نماینده شرکت Morena Films) تهیه‌کننده این فیلم خواهند بود؛ آن‌ها پیش‌تر و در فیلم «همه می‌دانند» به کارگردانی اصغر فرهادی همکار بوده‌اند. همچنین RTVE اسپانیا و Head Gear Films هم از شرکایی هستند که منابع مالی ساخت فیلم را تامین می‌کنند و کمپتون راس و فیل هانت هم مدیر تولید پروژه هستند. شرکت Bankside فروش جهانی فیلم را پیش از بازار مجازی کن راه‌اندازی می‌کند.
بوتو به‌تازگی در سریال نت‌فلیکس به نام «خط‌های سفید» (با عنوان اصلی White Lines) بازی کرده است و بعد از آن در فیلم «جوخه انتحار» (با عنوان اصلی Suicide Squad) از شرکت برادران وارنر نقش‌آفرینی خواهد کرد. او قصد دارد تا اواخر امسال صحنه‌های گروهی فیلم را در اسپانیا فیلمبرداری کند. همچنین فیلمسازها در یکی از مراحل تحقیق برای فیلم با اشخاصی که از دست دادن خانه‌هایشان را تجربه کرده‌اند دیدار و صحبت کردند.
پنه لوپه کروز درباره فیلم «در حاشیه» گفت: «من فکر می‌کنم خوان فیلمنامه بسیار خوبی نوشته است و داستان مهمی برای گفتن دارد. من همیشه نوشته‌ها و نقش‌هایی که بازی کرده است را تحسین کرده‌ام و همیشه مطمئن بوده‌ام که او در مقام کارگردان هم کارهای بسیار خوبی ارائه خواهد داد.»

خوان دیه‌گو بوتو درباره فیلم گفت: «ما می‌خواستیم نشان دهیم که بحران اقتصادی چگونه بر روابط شخصی و عاطفی اثر می‌گذارد و اینکه چگونه زندگی آن‌هایی که روی مرز و در حاشیه زندگی می‌کنند را دستخوش تغییر خواهد کرد. ما می‌خواستیم که داستانی درباره عشق و همبستگی روایت کنیم.»
آلوارو لونگوریا هم اضافه کرد: «این فیلم تأثیرگذار است و احساسات آدم را برمی‌انگیزد و با خوشبینی بیانگر وضعیت هزاران انسانی است که هر روز با تجربه وحشتناک و غم‌انگیز از دست دادن خانه‌هایشان روبرو هستند.»
پنه‌لوپه کروز در فیلم درام «مادر» (با عنوان اصلی Ma Ma) هم در کنار تسار بازی کرده، که تهیه‌کنندگی آن فیلم را هم لونگوریا بر عهده داشته است.


منبع: Deadline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم