پایان اکران آنلاین دو فیلم «خروج» و «طلا» با بیش از چهار میلیارد تومان فروش

با گذشت بیش از سی روز از اکران آنلاین فیلم‌های «خروج» و «طلا» که آغازگر مسیر سینمای آنلاین بودند، اکران این دو فیلم به ‌پایان رسید و وارد شبکه نمایش خانگی شدند.

با گذشت بیش از سی روز از اکران آنلاین فیلم‌های «خروج» و «طلا» که آغازگر مسیر سینمای آنلاین بودند، اکران این دو فیلم به‌صورت آنلاین به ‌پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فیلیمو و نماوا، یکی از قوانینی که در طرح سینمای آنلاین برای نمایش فیلم‌ها در نظر گرفته شده، نمایش سی‌روزه آن‌ها بر بستر آنلاین توسط سرویس‌های وی‌اودی است. «خروج» و «طلا» دو فیلم سینمایی که فیلم‌های اول و دوم اکران آنلاین بوده‌اند، حالا با پشت سر گذاشتن سی روز از نمایش و فروش بیش از ۲۸۱ هزار و ۵۶۰ بلیت درمجموع دو فیلم و دو پلتفرم، به شبکه نمایش خانگی وارد می‌شوند.

همچنین این دو فیلم روی‌هم‌رفته فروش بیش از چهار میلیارد و دویست میلیون تومان فروش را پشت سر گذاشتند که با وجود تعطیلی سینماها به رونق این صنعت و برگشت آنی سرمایه سینماگران منجر شده است.
از طرفی، با توجه به معیارهای تعیین تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی و درنظر گرفتن ۲/۵ تماشاگر به ازای هر بلیت، درمجموع برآورد می‌شود که بیش از هفتصد هزار تماشاگر این دو اثر را به کمک طرح اکران آنلاین تماشا کرده‌اند.

بااین‌حال افزایش تعداد تماشاگران این دو فیلم و تمام فیلم‌هایی که در طرح اکران آنلاین حضور دارند پس از پایان دوره سی‌روزه نمایش ادامه خواهد داشت، چرا که پس از پایان اکران آنلاین ، فیلم‌ها با طی روندهای اجرایی به بخش شبکه نمایش خانگی نماوا و فیلیمو نیز اضافه خواهند شد. به‌این‌ترتیب پس از تماشاگرانی که با خرید بلیت آنلاین این فیلم‌ها را تماشا کردند، سایر کاربران سرویس‌های وی‌اودی نیز می‌توانند با گذشت چند روز دسترسی درون پلتفرمی به این دو محتوا را داشته باشند.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم