سریال «همگناه» در شبکه کردست به نمایش در خواهد آمد

اولین سریال ساخته شده توسط مصطفی کیایی، با صادرات فرهنگی به کردستان عراق در مهم‌ترین شبکه تلویزیونی این کشور نیز به نمایش درخواهد آمد.

اولین سریال ساخته شده توسط مصطفی کیایی در حالی که با ورود به فصل دوم انتشار به یکی از مهمترین و پرمخاطب‌ترین سریال‌های شبکه نمایش خانگی در سال‌های اخیر تبدیل شده است، با صادرات فرهنگی به کردستان عراق در مهم‌ترین شبکه تلویزیونی این کشور نیز به نمایش درخواهد آمد.

«همگناه» با بازی بازیگران مهمی چون پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی و حبیب رضایی با روایت داستانی پر رمز و راز از خانواده بزرگ صبوری، در بهمن‌ماه سال ۹۸ به سرمایه‌گذاری دو سرویس وی‌اودی فیلیمو و نماوا وارد شبکه نمایش خانگی و پخش آنلاین در این پلتفرم‌ها شد. روند صعودی استقبال از این سریال و همچنین روند پرکشش روایت داستان خانواده صبوری، رفته‌رفته این سریال را به یکی از مهم‌ترین سریال‌های چند سال اخیر شبکه نمایش خانگی تبدیل کرد. هم‌اکنون و با گذشت ۱۳ قسمت از این سریال، توجه شبکه‌های تلویزیونی مهم بین‌المللی نیز به «همگناه» جلب شده و در مهم‌ترین این اتفاق‌ها، شبکه کردست میزبان پخش «همگناه» خواهد بود. این صادرات فرهنگی در حالی اتفاق می‌افتد که پس از سریال «شهرزاد»، «هم‌گناه» دومین سریال ایرانی با کیفیت جهانی است که به سرمایه‌گذاری پلتفرم‌های وی‌اودی قابلیت رقابت با تولیدات خارجی و پخش در شبکه‌های بین‌المللی را پیدا کرده است.

سطح کیفی بالای سریال «هم‌گناه»، قصه‌پردازی و محتوای خانوادگی این سریال به‌علاوه ایفای نقش بازیگران مشهور سینما و تلویزیون ایران از جمله عواملی است که شبکه کردست را به خرید و انتشار این محتوا علاقه‌مند کرده است. این شبکه که از سال ۲۰۰۰ میلادی در کردستان عراق فعالیت خود را آغاز کرده است، هزاران بیننده کردزبان از سراسر جهان دارد و حالا محصولی به سرمایه‌گذاری فیلیمو و نماوا را برای بینندگانش به نمایش می‌گذارد.

با افزایش مخاطبان شبکه نمایش خانگی، اضافه شدن سرویس‌های وی‌اودی به سبد فرهنگی خانواده‌ها و نیز گسترش فرهنگ تماشای آنلاین، فیلیمو و نماوا با سرمایه‌گذاری در ساخت سریال‌ها سعی در افزایش سطح کیفی محتواهای شبکه نمایش خانگی دارند. این سیاستی است که از ابتدای فعالیت سرویس‌های وی‌اودی در ایران از سوی این دو پلتفرم به‌کار گرفته شده و در آینده نزدیک نیز شاهد عرضه سایر تولیدات حمایت‌شده توسط فیلیمو و نماوا در شبکه نمایش خانگی خواهیم بود.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم