تاریخ اکران «انگاشته» مشخص شد: ۱۷ جولای ۲۰۲۰

مارک زورادی، مدیرعامل اجرائی مجموعه سینماهای سینمارک درباره تاریخ اکران فیلم «انگاشته» با اطمینان خاطر گفت که فیلم طبق برنامه‌های قبلی، هفدهم جولای اکران خواهد شد.

مارک زورادی، مدیرعامل اجرائی مجموعه سینماهای سینمارک درباره تاریخ اکران فیلم «انگاشته» به کارگردانی کریستوفر نولان با اطمینان خاطر گفت که فیلم طبق برنامه‌های قبلی، هفدهم جولای اکران خواهد شد.
درحالی‌که فیلم «مجنون» با عنوان اصلی «Unhinged» متعلق به استودیو Solstice اولین اکران سراسری جدید در سینماهایی است که از یکم جولای شروع به کار خواهند کرد، «انگاشته» با هزینه تولید ۲۰۰ میلیون دلار اولین فیلم بزرگ استودیویی است که مجریان آن امیدوار به بازگشت گسترده علاقه‌مندان به سینماها هستند.

زورادی در پاسخ به پرسش اریک هندلر (تحلیل‌گر) درباره تاریخ اکران فیلم «انگاشته» گفت: «ما به‌صورت مداوم با شرکت برادران وارنر در ارتباط هستیم و آن‌ها مانند کریستوفر نولان هنوز درباره اکران فیلم در هفدهم جولای خوش‌بین و مطمئن هستند.» این در حالی است که در نیویورک و لس‌آنجلس هنوز برای بازگشائی سینماها تاریخی مشخص نشده است.
زورادی همچنین در ادامه گفت: «البته این مطمئناً به ادامه روند مثبت کاهش کووید ۱۹ و محدودیت‌های قانونی بستگی دارد.»
زورادی در ادامه با تأکید گفت: «حتی با کاهش پنجاه‌درصدی ظرفیت سالن‌های نمایش و با تمهیدات بهداشتی که در محل انجام می‌دهیم باز هم می‌توانیم به سودآوری برسیم.»

درحالی‌که شرکت برادران وارنر نسبت به اکران «انگاشته» در هفدهم جولای خوش‌بین است و از تریلر دوم فیلم که به‌تازگی در محیط بازی فورتنایت منتشر کرده [و شامل درخواست غیرمستقیم برای دیدن فیلم است] بازخورد بسیار مثبتی گرفته، زورادی در هنگام پاسخگویی این‌چنین می‌گوید: «نه ما و نه شرکت برادران وارنر نمی‌توانیم قول بدهیم که «انگاشته» حتما در تاریخ هفدهم جولای اکران می‌شود، اما مجموعه سینماهای زنجیره‌ای باید روزی را برای اکران تعیین کند تا مردم بتوانند برای آن برنامه‌ریزی کنند.»
زورادی در پاسخ به این پرسش سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران که آیا شرکت برادران وارنر باید تاریخ اکران «انگاشته» را تغییر دهد گفت: «برنامه بازگشائی سینماهای زنجیره‌ای که بین نوزدهم ژوئن و دهم جولای مقرر شده است می‌توانند جابجا شود و قابل‌تغییر است و درصورتی‌که از سینماها خواسته شود بازگشائی خود را چهار یا پنج هفته به تعویق اندازند، تأثیر مالی زیان‌باری متوجه سینماها نخواهد شد.»

زورادی پیش‌بینی می‌کند که اگر لازم باشد تاریخ اکران «انگاشته» دچار هرگونه تغییری شود، این تصمیم در آینده‌ای نه‌چندان دور گرفته خواهد شد. او گفت: «من نمی‌توانم از طرف آن‌ها صحبت کنم، اما این تصمیم به‌زودی گرفته خواهد شد.» و علت آن این است که استودیو برای فیلم نولان باید با واکنش‌های زیادی روبرو شود و پاسخگوی رسانه‌ها باشد.
زورادی همچنین گفت که با توجه به چگونگی شیوع کووید ۱۹ و ارتباط آن با همه‌گیری ویروس در آمریکا، پیش‌بینی می‌کند که شعبه‌های سینماهای زنجیره‌ای در آمریکای لاتین در ماه آگوست آغاز به‌کار نمایند.

او در ادامه با اشاره به تحقیقات EDO که به‌صورت اختصاصی در Deadline منتشر شده است گفت: «انگیزه علاقه‌مندان سینما برای بازگشت به سینماها در صورت رعایت مسائل بهداشتی در محل نمایش فیلم، از ۴۰ درصد به ۷۵ درصد افزایش یافته است. از جمله این محدودیت‌های بهداشتی که سینمارک آن‌ها را رعایت خواهد کرد و البته اقدامات خود را به آن‌ها محدود نخواهد کرد، می‌توان به مواردی مانند: ضدعفونی کردن صندلی‌ها و مکان‌های پرتردد، تدارک مواد ضدعفونی‌کننده کافی برای دست‌ها و صندلی‌ها، رصد سلامت کارکنان مجموعه، ضرورت زدن ماسک برای کارکنان و مهمانان، استفاده از تکنولوژی محافظ صندلی و کاهش استفاده از بلیت‌های کاغذی اشاره کرد.»
طبق گفته زورادی روند بازگشائی سینماها بین نوزدهم ژوئن و دهم جولای، در هفته اول با باز شدن پنج سینما در شعب اطراف دفتر مرکزی دلاراس-فورت ورث آغاز خواهد شد؛ و در هفته دوم یک‌سوم شعبه‌ها و هفته بعد از آن هم یک‌سوم شعبه‌های دیگر بازخواهند شد و مابقی شعبه‌ها، دهم تا دوازدهم جولای در تعطیلات آخر هفته دوباره بازخواهند شد. در طول این زمان، سینماها سیستم‌های خود را آزمایش خواهند کرد و نمایش فیلم‌های استودیویی را با بلیت‌های ارزان‌تر برنامه‌ریزی خواهند کرد.


تریلر جدید فیلم «انگاشته» را در فیلیمو شات ببینید


منبع: Deadline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم