ویکتوریا ماهونی در حال مذاکره برای کارگردانی فیلم «همه آنها را بکش»

ویکتوریا ماهونی، اولین کارگردان زنی که در ساخت فیلمی از مجموعه «جنگ ستارگان» مشارکت داشته، در حال مذاکره برای ساخت فیلم «همه آنها را بکش» است.

ویکتوریا ماهونی کارگردان واحد دوم* فیلم «جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر» با عنوان اصلی «Star Wars: The Rise of Skywalker» بوده است. او تنها زنی است که تا به حال پشت دوربین یکی از فیلم‌های «جنگ ستارگان» قرار گرفته و در حال مذاکره برای کارگردانی اولین فیلم بلند استودیویی خود با عنوان «همه آنها را بکش» یا «Kill Them All» ‬برای استودیو پارامونت است.
(*واحد دوم یا Second unit گروه مجزایی از عوامل ساخت فیلم هستند که جدا از واحد اصلی یا واحد اول، وظیفه فیلمبرداری صحنه‌ها یا سکانس‌هایی از فیلم را بر عهده دارند. واحد دوم معمولا به صورت همزمان با واحد اول یا واحد اصلی فیلمبرداری می‌کند و باعث پیشرفت سریع‌تر مراحل تولید می‌شود.‬)


مصاحبه با ویکتوریا ماهونی را در فیلیمو شات بخوانید


«همه آن‌ها را بکش» اقتباس پارامونت از کتاب گرافیکی کایل استارکس است. جاش اپلبام و آندره نمک (نویسنده فیلم‌های «مأموریت: غیر ممکن _ پروتکل شبح» با عنوان اصلی ‫Mission: Impossible – Ghost Protocol‬ و «لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته» با عنوان اصلی ‫Teenage Mutant Ninja Turtles‬) تهیه‌کننده‌های این پروژه هستند و جیمز کوین نویسنده فیلمنامه آن خواهد بود.

داستان «همه آنها را بکش» درباره پلیس سابق و دائم الخمری است که می‌خواهد شغل خود را پس بگیرد و بزرگترین آدم‌کش دنیا که به دنبال گرفتن انتقام است. هر دوی آن‌ها در صورتی به خواسته‌شان خواهند رسید که بتوانند با مبارزه راه خود را تا طبقه آخر یک آسمانخراش متعلق به تبهکاران هموار کنند و موفق به کشتن همه آن‌ها شوند؛ روندی شبیه به فیلم «جان‌سخت» با عنوان اصلی ‫‬«Die Hard» دارد؛ به غیر از این که در این فیلم برای بالا رفتن در برج مبارزه می‌کنند، نه برای بیرون رفتن از آن. شبیه به فیلم «آسمانخراش جهنمی» با عنوان اصلی ‫«Towering Inferno»‬ است؛ اگر به جای آتش، مقدار زیادی مشت و لگد و مبارزه با شمشیر بگذاریم. قهرمان‌های ما در مسیرشان با سران تبهکارها، رئیس‌های مافیاهای کشتی کج، کارمندهای اداری، دسیسه‌چین‌های سیاسی، نوچه‌های با ابهت، دوستی‌های تازه شکل‌گرفته و احساسات گریزناپذیر گذشته‌شان مبارزه می‌کنند.


نقد و بررسی فیلم خشم مقدس


جی. جی. آبرامز (کارگردان «جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر») شخصاً ماهونی را برای کارگردانی واحد دوم فیلم انتخاب کرد و ماهونی اولین کارگردان زنی است که در ساخت یکی از فیلم‌های سری «جنگ ستارگان» پشت دوربین‌های فیلمبرداری مشغول به کار شده. بد نیست که نگاهی به سوابق کاری ماهونی بیندازیم: «کشور لاوکرفت» با عنوان اصلی ‫Lovecraft Country‬ که جی. جی. آبرامز مدیر تولید آن بوده؛ «من شب هستم» با عنوان اصلی ‫I Am The Night‬ به کارگردانی پتی جنگینز؛ سریال «پنجه» با عنوان اصلی ‫Claws‬ متعلق به شبکه تی‌اِن‌تی؛ سریال «جرم آمریکایی» با عنوان اصلی ‫American Crime‬ به کارگردانی جان ریدلی؛ و سریال‌های پر بیننده «تو» با عنوان اصلی ‫You‬ و «هفت ثانیه» با عنوان اصلی ‫Seven Seconds‬ متعلق به شبکه نت‌فلیکس. در حال حاضر، ماهونی در حال اقتباس از کتاب علمی-تخیلی «سپیده دم» نوشته اکتاویا باتلر (نویسنده برنده جایزه هوگو) برای یک مجموعه تلویزیونی است، که خود کارگردان و مدیر تولید آن خواهد بود.


منبع: The Wrap

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم