گفتگو با دیبا زاهدی به بهانه اکران آنلاین «تیغ و ترمه»

به بهانه اکران آنلاین «تیغ و ترمه»، گفتگویی کوتاه با دیبا زاهدی ترتیب داده‌ایم؛ با فیلیمو شات همراه باشید.

اکران آنلاین فیلم «تیغ و ترمه» از ۵ خرداد ۹۹ در سینمای آنلاین فیلیمو آغاز شد؛ یک درام اجتماعی از کیومرث پوراحمد درباره دختر جوانی که با حقایقی درباره گذشته خانواده‌اش مواجه می‌شود…
به بهانه اکران آنلاین «تیغ و ترمه»، گفتگویی کوتاه با دیبا زاهدی ترتیب داده‌ایم؛ با فیلیمو شات همراه باشید.

دیبا زاهدی درباره تجربه کار با کیومرث پوراحمد در فیلم سینمایی«تیغ و ترمه» گفت: «هر فیلمی یک آورده‌ای دارد و حضور در این فیلم هم تجربه‌ای بود که من یک سال و نیم پیش داشتم. کار با آقای پوراحمد برایم حس جالبی داشت. او کارگردان دوران کودکی من است و فیلم‌هایشان برایم حس نوستالژی دارد و ایشان جزو کارگردان‌های خوب ماست و من دوست داشتم با او کارکنم.»

زاهدی درباره حواشی «تیغ و ترمه» گفت: «فیلم‌هایی که موضوعات خاص، متفاوت و حساس دارند، کم نداریم. به هر حال این فیلم‌ها ساخته می‌شوند و اکران هم می‌شوند. ممکن است برخی بعد از اینکه توقیف می‌شوند اکران نشوند ولی در مورد فیلم« تیغ و ترمه» به این فکر نمی‌کردم که قرار است با حاشیه زیادی روبرو شود.»

این بازیگر جوان درباره سینمای آنلاین گفت: «سینمای آنلاین می‌‏تواند فرصتی باشد برای کسانی که امکان رفتن به سینما را ندارند؛ تا بتوانند از این طریق، فیلم‌‏ها را دنبال کنند. به هر حال، در شرایط فعلی که سینماها به دلیل ویروس کرونا چند ماه تعطیل هستند، سینمای آنلاین کمک می‌کند که مردم سرگرم باشند.»

اکران آنلاین فیلم سینمایی «تیغ و ترمه» با بازی پژمان بازغی، لاله اسکندری، هومن برق‌نورد و دیبا زاهدی، در سینمای آنلاین فیلیمو همچنان ادامه دارد.

تیغ و ترمه

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم