در فروردین ۱۴۰۲ منتظر باشید

اخبار و اطلاعات فصل آخر سریال خانم میزل شگفت انگیز

آخرین فصل سریال The Marvelous Mrs Maisel بزودی منتشر می‌شود

سریال خانم میزل شگفت انگیز اولین‌بار در مارس ۲۰۱۷ منتشر شد. این سریال که در ژانر کمدی درام قرار می‌گیرد برای اکران فصل پنجم مهیا می‌شود. سریال خانم میزل شگفت انگیز در مدت تولید و اکرانش موفق به کسب جایزه‌های متعددی شده و تاکنون چند جایزه گلدن گلوب و امی دریافت کرده است.

سریال خانم میزل شگفت انگیز The Marvelous Mrs Maisel) طبق خبری که آمازون برای اولین‌بار پخش کرد، برای فصل پنجم تمدید شده است. این سریال که مراحل تولید آخرین فصل خود را سپری می‌کند و شاید طرفدارانش خیلی از این بابت خرسند نباشند. اما از این بابت که دیگر برای همه ما مشخص می‌شود که میچ در نهایت به چه مسیری می‌رسد و چگونه سرانجامی برای او رقم می‌خورد، هیجانی بی‌نظیر را تجربه می‌کنیم.

شاید بشود بعضی اتفاق‌ها را برای میچ در فصل پنجم پیش‌بینی کرد. یکی اینکه احتمالا رابطه عاطفی مطلوبش را تجربه می‌کند. انتظار می‌رود سوزی، رز و ایب در این فصل مسیرهای پرچالش زندگی خود را به سرانجام برسانند. اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا هیچ ورق رو نکرده‌ای وجود دارد که در این فصل شگفتی بیافریند؟ اگر از طرفداران این سریال باشید حتما می‌دانید که رو کردن موضوعی غیرقابل پیش‌بینی از هنرهای این سریال بودده و هست. ما حدس می‌زنیم برای اضافه شدن شور و حالی اساسی به فصل آخر، دکتر بنجامین اتنبرگ مجدد به عرصه بازگردد.

 

زمان انتشار سریال خانم میزل شگفت انگیز

همه طرفداران دو آتشه سریال خانم میزل شگفت انگیز می‌دانند که از همان قسمت‌های پایانی فصل چهار، فصل پایانی این سریال در حال تولید است. اما خبر داغ و تازه ما این است که سریال در تاریخ ۱۴ آپریل (۲۵ فروردین ۱۴۰۲) منتشر خواهد شد.

 

بازیگران سریال خانم میزل شگفت انگیز

  • ریچل بروزناهان در نقش میج
  • الکس بورشتاین در نقش سوزی میرسون
  • مارین هینکل در نقش رز وایزمن
  • مایکل زگن در نقش جوئل میزل
  • تونی شلهوب در نقش آبراهام
  • کارولین آرون در نقش شرلی میزل
  • کوین پولاک در نقش مویشه میزل

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم