الک بالدوین در فیلم جدید اکشن وسترن «راست» نقش‌آفرینی می‌کند

الک بالدوین با امضای قراردادی برای تهیه‌کنندگی و بازیگری در فیلم «راست» با عنوان اصلی «Rust»، قصد دارد در یک اثر وسترن بازی کند.

اگرچه الک بالدوین تابه‌حال در هیچ فیلم وسترنی بازی نکرده است، به نظر می‌آید که شخصیت بیابانی ایده‌آلی برای این ژانر داشته باشد. او با امضای قراردادی برای تهیه‌کنندگی و بازیگری در فیلم «راست» با عنوان اصلی «Rust»، قصد دارد در اولین فیلم وسترن خود بازی کند.
جوئل سوزا کارگردان و نویسنده فیلم «فورد مدل تاج ویکتوریا» با عنوان اصلی «Crown Vic»، نویسنده و کارگردان این فیلم خواهد بود.


بهترین فیلم های اکشن تاریخ سینما


داستان این فیلم درباره هالند راست، قانون‌شکن بدنام غرب وحشی (با بازی الک بالدوین) است که از مدت‌ها پیش برای دستگیری‌اش جایزه گذاشته‌اند. زمانی که لوکاس، نوه سیزده‌ساله دلسرد و ناامید راست به جرم قتل غیرعمد به مجازات اعدام محکوم می‌شود، راست برای فراری دادن او از زندان به کانزاس سفر می‌کند. آن دو با هم به فراری‌هایی تبدیل می‌شوند که باید از دست دو کلانتر اسطوره‌ای فرار کنند که مثل سایه در تعقیبشان هستند. درحالی‌که این دو فراری در تلاش‌اند تا از دست دو مأمور ماهر و بی‌رحم آمریکایی جان سالم به درببرند، رازهای بزرگ فراموش‌شده‌ای از اعماق گذشته آن‌ها سر برمی‌آورد و باعث شکل‌گیری رابطه‌ای خویشاوندی بینشان می‌شود.


نقد فیلم دوئل


بالدوین پیش از این تهیه‌کننده فیلم هیجان‌انگیز پلیسی «فورد مدل تاج ویکتوریا» بوده است؛ این فیلم همکاری مجدد او با جوئل سوزا خواهد بود و ایده داستان فیلم «راست» هم از او است. هنوز از زمان آغاز فیلمبرداری اطلاعی در دسترس نیست، اما با کم شدن محدودیت‌های قانونی و شرکت‌های تولید فیلم که به دنبال ازسرگیری فعالیت هستند، به نظر می‌آید که این پروژه در چند ماه آینده آغاز خواهد شد.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم