فیلمنامه «بتمن» مت ریوز حیرت‌آور است

پل دینو می‌گوید: «من از خواندن فیلمنامه «بتمن» مت ریوز حقیقتا شگفت‌زده شدم و فکر می‌کنم این اثر بسیار قدرتمند خواهد بود.»

در حالیکه همه ما برای شنیدن خبر شروع دوباره ساخت «بتمن» مشتاق هستیم، دست‌اندرکاران تولید فیلم هر چند وقت یکبار اطلاعات کوتاه اما جدیدی از فیلمنامه و اتفاقات پیش روی بتمن در رویارویی با مجرمان در اختیارمان می‌گذارند.
پل دینو که در فیلم جدید نقش ریدلر را بر عهده دارد، درباره فیلمنامه قدرتمند فیلم «بتمن» مت ریوز می‌گوید. او که با فیلم «حیوانات وحشی» اولین تجربه کارگردانی‌اش را داشته، درباره توقف ناگهانی فیلمبرداری صحبت کرده است.
او می‌گوید: «در حین فیلم‌برداری تصمیم گرفتم برای رفع دلتنگی به خانه بروم و فرزندم را ببینم. بعد از آن، به‌دلیل پاندمی ویروس کرونا دیگر نتوانستم سر صحنه بازگردم. این موضوع، برای همه ما عجیب و ناشناخته بود.»

او درباره کارگردانی مت ریوز اضافه می‌کند: «به نظرم او می‌داند چه‌کار می‌کند؛ من از خواندن فیلمنامه «بتمن» مت ریوز حقیقتا شگفت‌زده شدم و فکر می‌کنم این اثر بسیار قدرتمند خواهد بود.»
اگرچه چیز زیادی درباره فیلم جدید «بتمن» نمی‌دانیم ولی اخیراً گزارش‌هایی مبنی بر حضور تعداد زیادی از دشمنان او در این فیلم منتشر شده است. البته مشخص است که حضور این شخصیت‌ها همراه با پردازش‌های عمیق و جزئی‌نگری نیست.
در ماه گذشته هم کالین فارل (بازیگر نقش پنگوئن) گفت که شخصیت او در فیلم حضور طولانی‌مدتی ندارد. او در مصاحبه اخیرش گفته است که در صحنه‌های جالب و کوتاه ایفای نقش می‌کند و بسیار مشتاق شروع دوباره فیلمبرداری است.
دینو جزئیات بیشتری از فیلمنامه «بتمن» مت ریوز را افشا نمی‌کند و حتی در مصاحبه‌هایش به شوخی می‌گوید از لحاظ قانونی هم اجازه صحبت درباره این موضوع را ندارد.

«متاسفانه اگرچه همه ما از اکران این فیلم بر پرده بزرگ سینما ناامید شده‌ایم اما درعین‌حال امید داریم که این شرایط سخت زودتر تمام شود و همه بتوانیم در کنار هم «بتمن» را در سینما ببینیم.»


منبع: The Playlist

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. علی می‌نویسد

    هیچی مثل بتمن نولان نمیشه 🙁