رابرت پتینسون نمی‌داند که چیزی از فیلم «انگاشته» نولان فهمیده است یا نه!

رابرت پتینسون می‌گوید که در حین فیلمبرداری، برای فهمیدن داستان فیلم «انگاشته» نولان روی کمک‌های جان دیوید واشنگتن حساب می‌کرده است.

معلوم شد که هنرپیشه‌ها هم دقیقاً مثل ما هستند؛ حداقل وقتی بحث درباره گیج شدن با فیلم‌های کریستوفر نولان باشد که این‌طور است. در قسمتی از مطلب تازه‌ای که Esquire درباره جان دیوید واشنگتن (بازیگر نقش اول «انگاشته») منتشر کرده است، هم‌بازی او رابرت پتینسون اعتراف کرده که اغلب اوقات در حین فیلمبرداری برای فهمیدن داستان فیلم روی کمک‌های واشنگتن حساب باز می‌کرده است.

پتینسون به Esquire گفت: «فیلمِ بسیار پیچیده‌ای است، مثل همه فیلم‌های کریس. منظورم این است که باید بعد از اینکه به‌کلی تمام و تدوین شدند سه چهار بار آن‌ها را تماشا کرد تا معنای واقعی‌شان را فهمید.»
حقیقتاً با توجه به چیزهای کمی که تابه‌حال از «انگاشته» دیده‌ایم به نظر می‌آید که این فیلم اگر که نه بیشتر، به‌اندازه فیلم بسیار محبوب علمی-تخیلی او «تلقین» (که هنوز هم پایان آن باعث به وجود آمدن بحث‌وجدل می‌شود) پیچیده باشد.
پتینسون همچنین گفت: «وقتی در فیلم‌ها بازی می‌کنی، منظورم این است که … من برای ماه‌ها حس می‌کردم که هیچ تصوری ندارم که آیا متوجه اتفاق‌هایی که رخ می‌دهند هستم یا نه. و خب این را به جان دیوید هم گفتم. روز آخر، درباره اینکه در یک صحنه چه اتفاقی می‌افتد از او سوالی پرسیدم و متوجه شدم که برداشتی که از آن کاراکتر داشتم، از پایه و اساس اشتباه بوده است؛ و این سوال به ذهنم خطور کرد که آیا در تمام این مدت اشتباه فکر می‌کردم؟»

این بازیگر ادامه داد:‌ «در پایان کار، این احساس وجود داشت که شاید هیچکدام از ما نمی‌داند جریان دقیقاً از چه قرار است. اما بعد با خودم فکر می‌کردم که «آه! ولی جان دیوید واقعاً می‌دانست.» او می‌دانست جریان از چه قرار است.» با اینکه پتینسون ادعا می‌کند که برخی قسمت‌های «انگاشته» را نمی‌فهمد، کریستوفر نولان به‌طور جدی معتقد است که این بازیگر، فیلم را فهمیده.
اوایل این ماه، کارگردان فیلم «انگاشته» با خنده به مجله GQ گفت: «یکی از چیزهای جالب درباره رابرت این است که کمی سربه‌سرتان می‌گذارد، اما در آنِ واحد، با صداقتش شما را خلع سلاح می‌کند. خوانش راب از متن فیلمنامه به‌شدت زیرکانه بود؛ اما او درعین‌حال گنگ بودن فیلم و احتمالاتی که درباره داستان به ذهن خطور می‌کند را هم می‌فهمید.»


تریلر فیلم «انگاشته» را در فیلیمو شات ببینید


فیلم تنت

منبع: The Playlist

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم