دنباله فیلم «سونیک خارپشت» ساخته می‌شود

پارامونت پیکچرز و سگا سامی تأئید کردند که مراحل ابتدایی تولید دنباله فیلم لایو اکشن و کمدی خانوادگی «سونیک خارپشت» را آغاز کرده‌اند.

پارامونت پیکچرز و سگا سامی روز پنجشنبه تأئید کردند که مراحل ابتدایی تولید دنباله فیلم لایو اکشن و کمدی خانوادگی «سونیک خارپشت» را آغاز کرده‌اند. این دنباله، عوامل فیلم را دوباره دورهم جمع خواهد کرد: جف فاولر کارگردان فیلم و جاش میلر و پاتریک کیسی نویسندگان فیلمنامه.
فیلم هنوز در مراحل ابتدایی تولید قرار دارد و به همین خاطر در مورد انتخاب بازیگرها و یا روز شروع ساخت آن هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

نیل اچ. موریتز، توبی آشر و تورو ناکاهارا تهیه‌کنندگان فیلم هستند و هاجیم ساتومی، هاروکی ساتومی و تیم میلر مدیر تولید آن خواهند بود.
فیلم اول «Sonic the Hedgehog» که بر اساس سری بازی ویدیویی محبوب شرکت سگا ساخته شده بود، ماه فوریه امسال اکران شد؛ داستان درباره سریع‌ترین خارپشت دنیاست که به خانه جدیدش روی سیاره زمین خو گرفته. سونیک (با صدای بن شوارتز) و بهترین دوست جدیدش تام (با بازی جیمز مارسدن) با همدیگر برای محافظت از زمین دربرابر دکتر رباتنیک (نابغه شیطانی با بازی جیم کری) همکاری می‌کنند که نقشه سلطه بر دنیا را دارد. تیکا سومپتر هم در این فیلم خانوادگی بازی می‌کند.

«سونیک خارپشت» در هفته اول اکران، رتبه نخست فیلم‌های اقتباسی از بازی‌های ویدیویی را از آن خود کرد و یکی از فیلم‌هایی بود که براثر بحران ویروس کووید ۱۹ و تعطیلی سینماها، زودتر از موعد وارد شبکه نمایش خانگی شد.
آیا دنباله فیلم «سونیک خارپشت» می‌تواند موفق‌تر از فیلم اول باشد؟ باید منتظر ماند و دید.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم