تریلر جدید فیلم «انگاشته» منتشر شد

تریلر جدید و اطلاعات تجاری فیلم «انگاشته» نشان‌دهنده این ایده هستند که زمان به جلو و عقب حرکت می‌کند و به همین علت هم عنوان فیلم (Tenet) از هر دو سمت یک‌جور خوانده می‌شود.

تریلر فیلم جدید کریستوفر نولان با عنوان «انگاشته»‬ منتشر شده است. با اینکه اطلاعات بسیار کمی از فیلم در دسترس است، توصیف‌هایی که از «Tenet» شده حاکی از آن است که با اثری مواجه هستیم در درون دنیای بین‌المللی جاسوسی؛ تریلر جدید و اطلاعات تجاری فیلم «انگاشته» نشان‌دهنده این ایده هستند که زمان به جلو و عقب حرکت می‌کند و به همین علت هم عنوان فیلم (Tenet) از هر دو سمت یک‌جور خوانده می‌شود. تریلر جدید، شخصیت اصلی فیلم (جان دیوید واشنگتن) را نشان می‌دهد که در حال یادگیری چگونه منحرف کردن زمان است و این موضوع را به ذهن متبادر می‌کند که سرنوشت دنیا و آینده آن در دست‌های اوست.

در تریلر، هیچ روز مشخصی برای اکران فیلم «انگاشته» اعلام نشده است. طبق اطلاعات تجاری تازه‌ای که بعد از نمایش تریلر در توئیتر اعلام شد، فیلم هنوز هم قرار است هفدهم جولای اکران شود.
فیلم «انگاشته» نولان فقط یکی از مهم‌ترین فیلم های امسال کمپانی برادران وارنر نیست، بلکه همچنین سنگ محکی است برای استودیوهای هالیوودی که بعد از تعویق‌های مکرری که به علت شیوع کووید ۱۹ با آن روبرو شدند می‌توانند اکران فیلم‌هایشان را آغاز کنند یا خیر. فیلم‌های «مولان»، «فیلم باب‌اسفنجی: اسفنج در حال فرار» و «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» همگی آماده اند تا پا جای پای فیلم «انگاشته» بگذارند. اگر کمپانی برادران وارنر تصمیم بگیرد تاریخ اکران فیلم باارزش و پرخرج کریستوفر نولان را تغییر دهد، این امر می‌تواند روی برنامه انتشار فیلم‌های پرهزینه دیگر این استودیو هم تأثیر بگذارد.
بسیار بعید است که «انگاشته» منحصر به فیلمی دیجیتالی شود؛ استودیوهایی مانند دیزنی، یونیورسال و برادران وارنر همگی بعضی از فیلم‌هایشان را دیجیتال یا منحصر به پخش اختصاصی اینترنتی کرده‌اند، درحالی که فیلم‌های دیگری که هزینه بیشتری برای ساخت نیاز دارند را به تعویق انداخته‌اند و اگر فرصت جبران هزینه‌ها از طریق اکران سینمایی را به‌دست نیاورند خسارت‌های زیادی را متحمل می‌شوند.

این فیلم‌ها موجب کشمکش‌هایی با سینماهای زنجیره‌ای بزرگی مانند AMC و Regal شده‌اند؛ چون استودیوها درحالی‌که روی الزام خود به قالب سینمایی پافشاری می‌کنند، از این دوران بی‌سابقه فعلی برای آزمودن استراتژی‌های انتشار جدید هم استفاده می‌کنند. در این مقطع فعلی بعید است که کمپانی برادران وارنر فیلم «انگاشته» را با بودجه‌ای بیش از ۲۰۵ میلیون دلار- به‌علاوه چندین میلیون دلار دیگر برای تبلیغات و بازاریابی- منحصر به پخش دیجیتالی کند؛ مخصوصا زمانی که فیلم‌های نولان در صورت اکران در سینما به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کرده‌اند.
درنهایت، این سوال پیش می‌آید که آیا همانطور که کمپانی برادران وارنر مکرراً گفته است «انگاشته» هفدهم جولای در سینماها اکران می‌شود یا خیر. فعلا به نظر می‌آید که پاسخ این سوال مثبت است و کمپانی برادران وارنر هم چیزی غیر از این نگفته است. اما ممکن است که در روزها یا هفته‌های پیش رو، همه‌چیز تغییر کند.

تریلر جدید فیلم «انگاشته» را در فیلیمو شات ببینید:


منبع: The Verge

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. kine می‌نویسد

    خیلی خوبه
    بی صبرانه منتظریم