همکاری نیک جوناس و لارنس فیشبرن در یک فیلم اکشن

نیک جوناس و لارنس فیشبرن در یک فیلم اکشن همکاری خواند شد و به تیم بازیگران فیلم «The Blacksmith» پیوسته‌اند.

با توجه به خبری که به‌تازگی منتشر شده است، نیک جوناس و لارنس فیشبرن در یک فیلم اکشن همکاری خواند شد و به تیم بازیگران فیلم «The Blacksmith» پیوسته‌اند. این فیلم، دومین اثر اکشن پی‌یر مورل بعد از فیلم «ربوده شده» است که به حمایت کمپانی ای‌جی‌سی تهیه و تولید خواهد شد.
فیلم «The Blacksmith» بر اساس رمانی از مالیک ایوانز و ریچارد اسپکمن ساخته می‌شود و درباره‌ اسلحه‌سازی است که با هدف گرفتن انتقام خون ریخته شده همکارانش به جنگ با قاتلان آن‌ها می‌رود. نویسنده‌ فیلم‌های «کد منبع» و «مرگ بازان»، بن ریپلی، فیلم‌نامه‌ی این فیلم را با اقتباس از رمان نوشته است.
کمپانی ای‌جی‌سی و جیسون نتر در کنار جرمی استاین تهیه و حمایت مالی فیلم را بر عهده دارند. لیندا مک‌داوناو و سامانتا شر نیز تهیه اجرایی آن را انجام خواهند داد.

تولید و فیلمبرداری «The Blacksmith» احتمالاً اواخر امسال آغاز خواهد شد؛ در ادامه خلاصه‌ای از داستان این فیلم را می‌خوانیم:
«وس لومیس (با بازی نیک جوناس) نقش سازنده‌ سلاح‌های هوشمند را بازی می‌کند. وقتی آزمایشگاه مخفیانه‌اش لو می‌رود و همکارانش کشته می‌شوند، او تصمیم می‌گیرد با هدف انتقام‌جویی و تنها با نبوغش در تکنولوژی و کمک یکی از دوستان باهوش آنالیزگرش در سی‌آی‌ای به مبارزه و جنگ با قاتلان دوستانش برود. در این راه، از پیشکسوت و بازنشسته‌ این حرفه، متر (با بازی لارنس فیشبرن) نیز که پیشتر استاد خود او نیز بوده است کمک می‌گیرد. متر به آنها کمک می‌کند که همیشه یک گام از رقیبان خود جلوتر باشند.»
فیلم «The Blacksmith» موقعیت بسیار مناسبی را در ژانر جاسوسی و اکشن برای بازیگر جوان و مستعد (نیک جوناس) و همچنین پیشکسوتانی باتجربه چون پی‌یر و لارنس فیشبرن فراهم خواهد کرد.
در روزهای آینده نیز قطعا خبری از پیوستن بازیگر زن جوانی به این تیم منتشر خواهد شد. او قرار است نقش هزلیت را بازی کند.
آخرین ایفای نقش جوناس در فیلم «جومانجی : مرحله بعد» و «میدوی» اثر امریش بوده و قرار است در آینده‌ای نزدیک او را در فیلم علمی-تخیلی «آشوب مدام» با همراهی دیزی ریدلی و تام هالند ببینیم.
فیشبرن را نیز پیش‌تر در سومین فیلم «جان بیک»، «دویدن با شیطان» و «کجا رفتی برنادت» دیده‌ایم.


منبع: The Wrap

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. farhad می‌نویسد

    لارنس فیشبرن خیلی خوب بازی میکنه