عمل جراحی هنرپیشه جیمز باند؛ دنیل کریگ راهی بیمارستان شد

دنیل کریگ هنرپیشه جیمز باند در زمان فیلم‌برداری فیلم جیمز باند دچار آسیب‌دیدگی در قوزک پا شد و به همین دلیل جراحی کرد. او دو هفته از فیلم‌برداری دور است.

در جریان فیلم برداری جیمز باند ۲۵، «دنیل کریگ» دچار حادثه شد و قوزک پای او آسیب دید. این آسیب دیدگی موجب جراحی هنرپیشه جیمز باند شد.

سازندگان فیلم اعلام کردند که عمل جراحی هنرپیشه جیمز باند به دلیل حادثه‌ای بوده که در سر صحنه فیلم‌برداری در جاماییکا رخ داده است. این اتفاق باعث شد که کریگ دو هفته از فیلم‌برداری کنار گذاشته شود. البته گفته شده فیلم همچنان در بهار سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد و تاخیری در اکران آن ایجاد نمی‌شود.

هنرپیشه جیمز باند

از جمله بازیگران این فیلم می‌توان به دنیل کریگ، در نقش جیمز باند و «رالف فاینز» به‌عنوان شخصیت «ام» اشاره کرد. قسمت جدید مجموعه فیلم‌های جیمز باند در لندن، ایتالیا، جاماییکا و نروژ فیلم‌برداری شده است. این فیلم توسط دو شرکت «مترو گلدوین مایر» و «یونیورسال استودیوز» ساخته می‌شود. فیلم قبلی این مجموعه فیلم‌ها که «اسپکتر» نام داشت در سال ۲۰۱۵ اکران شد. این فیلم با فروش ۶۸۰ میلیون دلاری در داخل آمریکا و فروش ۸۸۰ میلیون دلاری در سرتاسر دنیا را تجربه کرد. کریگ قبلا گفته بود که فیلم اسپکتر آخرین حضور او به‌عنوان شخصیت جیمز باند خواهد بود؛ اما او بار دیگر در این نقش بازی کرد. گفته شده او برای بازی در این فیلم دستمزد ۲۵ میلیون دلاری دریافت کرده است. مبلغی که او را به گران‌ترین هنرپیشه جیمز باند تبدیل کرده است.


منبع‌: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم