ساخت جان ویک ۴ تایید شد

پس از فروش فوق‌العاده فیلم جان ویک ۳، ساخت جان ویک ۴ تایید شد. این فیلم در تاریخ ۳۱ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰ اکران خواهد شد.

شرکت «لاینزگیت» ساخت جان ویک ۴ را تایید کرد. حتی مشخص شد که این فیلم قرار است در تاریخ ۳۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ اکران شود. به جز مشخص شدن ساخت جان ویک ۴ و زمان اکران آن اطلاعات دیگری از این فیلم منتشر نشده است. به احتمال زیاد که کیانو ریوز در این فیلم هم حضور دارد.

فیلم جان ویک ۳ که هفته گذشته اکران شد، توانست در داخل آمریکا به فروش ۵۶٫۸ میلیون دلاری دست پیدا کند. فروشی که دو برابر بیشتر از فروش قسمت دوم این فیلم بود. سازندگان فیلم پیش بینی می‌کردند که قسمت سوم با فروش ۳۰ تا ۳۵ میلیون دلاری مواجه شود که فروش نهایی بالاتر از پیش‌بینی‌ها بود. فروش هفته اول فیلم جان ویک یک ۱۴٫۴ میلیون دلار و فروش هفته اول فیلم جان ویک دو هم ۳۰٫۴ میلیون دلار بود. فیلم جان ویک ۳ هم اکنون در ۶۶ کشور اکران شده است. «کیانو ریوز» نقش اصلی مجموعه فیلم‌های جان ویک را به عهده دارد و نقش یک قاتل را بازی می‌کند. جان ویک در قسمت سوم باید از خودش در برابر جامعه آدم کش‌ها دفاع کند. یک جایزه ۱۴ میلیون دلاری برای کشتن ویک در نظر گرفته شده و همه دنیا مامور شده‌اند که او را بکشند.


نگاهی به سریال شش دست انتقام محصول نتفلیکس


ساخت جان ویک 4

در حالی که هنوز زمان زیاد تا ساخت جان ویک ۴ باقی مانده است، انتظار برای این فیلم بسیار سخت است.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم