banner header desktop fajr

تولید فیلم «بتمن» متوقف شده و رابرت پتینسون در قرنطینه است

فیلمبرداری فیلم جدید «بتمن» به‌دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده است و رابرت پتینسون از روند کارش راضی نیست.

رابرت پتینسون به علت پاندمی ویروس کرونا در یکی از اقامتگاه‌های کمپانی برادران وارنر در لندن قرنطینه شده است؛ او اعتراف می‌کند که به علت توقف در فیلمبرداری، برای نقش بروس وین یا همان بتمن آنطور که بایدوشاید تلاش نمی‌کند. همانطور که می دانید تاریخ اکران فیلم از تابستان سال ۲۰۲۱ به پاییز منتقل شده است.
در جریان مصاحبه‌های با مجله جی کیو، رابرت پتینسون درباره موضوعات بسیار متفاوتی صحبت می‌کند. یکی از آن موضوعات حرفه بازیگری‌ پتینسون است که با پذیرفتن پیشنهادهای سنگین و پرخرج استودیو اسپات‌لایت مثل فیلم «انگاشته» کریستوفر نولان و «بتمن» مت ریوز همراه بوده.
او که از انتخاب چنین فیلم‌هایی بسیار راضی است، این احساس خوشنودی را همراه با عذاب وجدان می‌بیند چراکه حس می‌کند به‌اندازه کافی برای ایفای نقش‌هایش تلاش نمی‌کند و معتقد است به‌ندرت اتفاق می‌افتد که او در این زمینه فعالیتی داشته باشد. ستاره فیلم‌های «گرگ‌ومیش»، در ادامه این مصاحبه می‌گوید که متوجه سختی بازی کردن در چنین نقشی شده، سختی‌هایی که البته در آغاز به چشم او نمی‌آمده است.

من خوشحال بودم که بخشی از شخصیتی هستم که نه تنها نسخه‌های متفاوت، بلکه بازی‌ها و اجرا‌های متفاوتی هم از آن وجود دارد.

او در مصاحبه‌ای که به کمک فیس تایم در دوران قرنطینه انجام داده، می‌گوید: «من خوشحال بودم که بخشی از شخصیتی هستم که نه تنها نسخه‌های متفاوت، بلکه در عین حال بازی‌ها و اجرا‌های متفاوتی هم از آن وجود دارد. یک روز وقتی مشغول تماشای فیلم «بتمن و رابین» بودم، فهمیدم که حتی در آن زمان (یعنی چیزی در حدود سال‌های ۹۶ و ۹۷)، جرج‌ کلونی هم درگیر مسئله‌ای بوده که این روزها من با آن مواجه هستم: اینکه باید با ایفای نقش در شخصیت بتمن، زوایای پنهانی از او را فاش کنیم که پیش‌تر چندین بار گفته شده است. مثل این می‌ماند که بخواهیم زمینی را با فرش بپوشانیم که از قبل چندین بار پوشیده شده باشد و هر بار، نقاط پوشیده نشده‌ای را فرش کنیم که اصلاً وجود ندارند.»

رابرت پتینسون ششمین بازیگری خواهد بود که با ایفای این نقش روی پرده بزرگ سینما خواهد رفت. بازیگر قبلی، بن افلک بوده است. افلک که از ایفای نقش در دو فیلم «بتمن در برابر سوپرمن : طلوع عدالت» و «لیگ عدالت» بسیار خسته شده بود برای ایفای نقش دوباره در فیلمی کاملاً مستقل برای شخصیت بتمن از میدان کنار رفت. از طرفدیگر، با ورود مت ریوز و به دنبال آن ورود رابرت پتینسون (که همزمان با کارگردان سه‌گانه‌ «شوالیه تاریکی»، کریستوفر نولان، در فیلم «انگاشته» همکاری دارد) افلک شانس بازی در این فیلم را از دست داد.
پتینسون در گفتگویی با مجله جی کیو گفته که از اینکه نقش شخصیت بتمن چندین بار ایفا شده و این زمین بارها فرش شده است، آگاه است اما از طرفی می‌داند که احتمالا هنوز گوشه‌هایی از این زمین، خوب پوشش داده نشده.
حضور رابرت پتینسون در دنیای دی‌سی کامیکس به‌عنوان یک ابرقهرمان قطعاً به اینترنت و سینماها شور و هیجان دوباره خواهد بخشید؛ درست مثل شورونشاطی که همزمان با اکران قسمت‌های قبلی اتفاق افتاده بود.
او در ادامه مصاحبه‌اش می‌گوید: «گاهی اتفاقاتی در زندگی وجود دارد که هنوز رخ نداده است اما مردم از روی عادت و از روی فکر به رخ دادن آن برایش نگران یا حتی هیجان‌زده هستند؛ به عبارتی، فکرِ اتفاقِ نیفتاده را می‌کنند. حالا در رابطه با فیلم ما، من می‌توانم این شور و هیجان را حس کنم و درنتیجه از آنها انرژی بگیرم.» به عقیده پتینسون، فیلم «بتمن» بسیار خیره‌کننده خواهد بود.


منبع: Hollywood Reporter

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم