حضور کیت بلانشت در دو فیلم جدید و متفاوت

اگر فیلمبرداری‌ها در آمریکا از سر گرفته شود می‌توان امیدوار بود که فیلم‌های غافل‌گیر کننده‌ای از جمله دو فیلم جدید کیت بلانشت با همکاری آدام مک‌کی و جیمز گری خواهیم داشت.

این روزها هیاهوی اخبار سینمایی زیادی در اطراف کیت بلانشت شنیده می‌شود چراکه او نه‌تنها با بازی در سریال تلویزیونی شبکه اف‌ایکس، «خانم آمریکا»، خوش درخشیده بلکه خبرهای حاکی از آن هستند که به فیلمی با اقتباس از بازی‌های ویدیویی «سرزمین‌های مرزی» خواهد پیوست. همچنین این بازیگر برنده اسکار را قرار است در فیلم جدید آدام مک‌کی باعنوان «Don’t Look Up» ببینیم. همه این‌ها به کنار، کیت بلانشت پرکار این روزها، در فیلم جدید جیمز گری نیز حضور خواهد یافت.


کوین هارت به تیم بازیگران سرزمین های مرزی پیوست!


به گزارش Collider، بلانشت در حال مذاکره برای بازی در نقش مقابل جنیفر لارنس در فیلم «Don’t Look Up» است. این فیلم به کارگردانی و نویسندگی آدام مک‌کی، داستان دو فضانورد را روایت می‌کند؛ آن‌ها طی سفری رسانه‌ای به ساکنان سیاره زمین هشدار می‌دهند که طبق پیش‌بینی‌ها شهاب‌سنگی در نزدیکی زمین قرار دارد و شش ماه دیگر زمین را تحت تاثیر سرعت و بزرگی‌اش قرار می‌دهد. همانطور که می‌توان حدس زد، فضای کلی این فیلم شبیه «رکود بزرگ» و «معاون» خواهد بود.
به‌علاوه، با توجه به گزارش ورایتی ظاهراً بلانشت بعد از اکران موفق «به‌سوی ستارگان»، در فیلم بعدی جیمز گری حضور خواهد داشت. این فیلم با عنوان ‌«Armageddon Time»، بر اساس بخشی از داستان زندگی سازنده‌ آن ساخته شده و داستان حضور او در دبیرستانی است که فرد ترامپ (پدر ترامپ رئیس‌جمهور)، از اعضای هیئت‌مدیره آن است. البته باید گفت که خود ترامپ هم از همین دبیرستان فارغ‌التحصیل شده.

فیلم کمدی مک‌کی و درام گری چه زمانی آماده پخش خواهند شد؟ این سوال فقط برای شما پیش نیامده؛ این سوال را هزاران بار، هزاران نفر از دنیای هالیوود پرسیده‌اند. با توجه به شرایط فیلمسازی و فیلمبرداری این روزها در آمریکا، حقیقتا نمی‌توان تاریخ دقیقی برای شروع فیلمبرداری فیلم‌های جدید پیش‌بینی کرد اما اگر فیلمبرداری‌ها از سر گرفته شود می‌توان امیدوار بود که فیلم‌های غافل‌گیر کننده‌ای از جمله دو فیلم جدید کیت بلانشت با مک‌کی و گری خواهیم داشت.


منبع: The Playlist

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم