آری آستر و بازسازی فیلم کره‌ای «نجات سیاره سبز»

بازسازی فیلم قدیمی و کره‌ای «نجات سیاره سبز» به همت کمپانی سازنده فیلم «انگل»، آری استر و لارس نودسن انجام می‌شود.

فیلم قدیمی و کره‌ای «نجات سیاره سبز» با عنوان اصلی «Save The Green Planet» به همت کمپانی سی جی انترتینمنت (کمپانی سازنده‌ فیلم «انگل»)، آری استر و لارس نودسن با نسخه‌ انگلیسی جدیدی بازخواهد گشت.
این کمپانی، با آری استر (کارگردان دو فیلم شاهکار «میدسامر» و «موروثی») و لارس نودسن همکاری خواهد داشت؛ استر و نودسن و فرانسیس چانگ تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده دارند.
به گفته‌ مایکی لی، نایب‌رئیس کمپانی سی جی انترتینمنت، آن‌ها پس از کسب موفقیت فیلم «انگل» متوجه شدند که مخاطبان جهانی از تماشای فیلم‌های چند ژانره بیشتر لذت می‌برند. همچنین درنهایت، او از همکاری با آری و لارس در کنار جانگ جون هوان (کارگردان فیلم اصلی)، در بازسازی فیلم «نجات سیاره سبز» اظهار خرسندی می‌کند و بیان می‌کند که کیفیت نسخه‌ اقتباسی به زبان انگلیسی، به‌اندازه‌ کیفیت فیلم اصلی برایشان مهم است.

در ادامه‌، خلاصه‌ای از این فیلم را که توسط کمپانی سی جی انترتینمنت منتشر شده می‌خوانیم:
«جانگ جون هوان (کارگردان اثر اصلی) سرنوشت بشر را در دست زنبورداری کج‌خیال، عصبانی و عجیب‌وغریب به نام بیون-گو می‌داند؛ این مرد به کمک دوست‌دختر بندبازش، سونی، مرد قدرتمند و موفقی به نام منسیک را می‌دزدد. بیون-گو فکر می‌کند که منسیک غریبه‌ای از سیاره‌ آندرومداست و یکی از چندین نفری که در میان انسان‌ها پنهان شده و نقشه‌‌ نابود کردن زمین در چند روز را در ذهن می‌پروراند. درنتیجه مصرف مواد مخدر، بیون-گو خودش را به‌عنوان آخرین امید سیاره زمین می‌بیند و منسیک را تحت شکنجه‌های سختی قرار می‌دهد تا او را مجبور کند با شاهزاده سلطنتی سیاره‌اش تماس بگیرد و این جنگ را پایان دهد.
منسیک تلاش دارد به بیون-گو بفهماند که انسان است و از سیاره‌ دیگری به زمین نیامده است؛ حتی تلاش‌هایی هم برای فرار می‌کند. در میانه‌ شکنجه‌ها منسیک متوجه می‌شود که بیون-گو کارگری از کار بیکار شده، ناراحت و غرغرو است که مادرش از بیماری ناشناخته‌ای رنج می‌برد. کم‌کم به نظر می‌رسد که انگیزه بیون-گو برای انجام این کار، شخصی است ولی همچنان نسبت به منسیک بی‌رحم است و او را وادار به اعتراف و همکاری می‌کند. در ادامه، داستان با کارآگاه آشفته و پریشانی به نام چو به همراه دستیارش و بازرس کیم آشنا می‌شویم؛ آن‌ها متوجه می‌شوند که مردی که منسیک را دزدیده است در گذشته چند باری درگیر بیماری عجیبی بوده که عوارض مرگبار و کشنده‌ای داشته است.»

هنوز تاریخ دقیقی برای اکران نسخه بازسازی شده فیلم «نجات سیاره سبز» اعلام نشده است ولی با توجه به خبرهای اخیر و نام‌های بزرگ پشتیبان این اثر، همه‌ ما هیجان‌زده و منتظر هستیم. این فیلم بخشی از برنامه‌ گسترده‌ کمپانی سی جی انترتینمنت در راستای اقتباس‌ از فیلم‌های کره‌ای خواهد بود. این کمپانی همچنین بر روی فیلم‌های دیگری چون «شغل پرخطر» و «Bye, Bye, Bye» که در اصل کره‌ای هستند هم سرمایه‌گذاری کرده است.


منبع: Indie Wire

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم