اسکارلت جوهانسون، فلورنس پیو و مارگو رابی در چالش بازیگران هالیوودی

ویدیویی بسیار پربازدید در اینستاگرام پخش شده است: یک دعوای ساختگی و مشت‌زنی‌های بین زنان بدلکار و سلبریتی‌های عصبانی.

اگر می‌خواهید از رخوت دربیایید، ویدیوی چالش بازیگران هالیوودی را ببینید؛ دعوای ساختگی و مشت‌زنی‌های بین زنان بدلکار و سلبریتی‌های عصبانی که به‌تازگی به شکل گسترده در اینترنت و به‌خصوص اینستاگرام پخش شده است. این ویدیو را که پر از بدلکاری‌های پر خشونت و حرکات اکشن است، چهره‌های معروفی چون اسکارلت جوهانسون، فلورنس پیو (بازیگران «فیلم بیوه سیاه»)، زویی بل (بدلکار معروف)، تریسی توماس، روزاریو داوسون، داریل هانا، جولیا باترز، رزی پرز و مارگو رابی (بازیگران فیلم «پرندگان شکاری») ساخته اند. این ویدئو، برای اولین بار توسط بل (بازیگر و بدلکار حرفه‌ای) منتشر شد و در هفته گذشته بازدید بسیار زیادی داشت.


حضور مورگان فریمن و فلورنس پیو در فیلم یک آدم خوب


چالش بازیگران هالیوودی با فیلمی کوتاه از بل شروع می‌شود که در خانه‌اش نشسته و در حال مطالعه است. چند ثانیه بعد، او کتاب را روی زمین پرت می‌کند و با پرخاش می‌گوید که حوصله‌اش سر رفته و می‌خواهد با دوستانش بازی کند. سپس فکری به سرش می‌زند، یواش‌یواش به سمت دوربین می‌آید، لبخند می‌زند و ناگهان وانمود می‌کند که با پا به دوربین ضربه زده است. سپس ما وارد زنجیره‌ای از ویدیوهای کوتاه چندثانیه‌ای می‌شویم که هر سلبریتی در آن طوری رفتار می‌کند که انگار از نفر قبلی دلخور است و تلافی‌اش را بر سر نفر بعدی درمی‌آورد و درنهایت، این ویدئوی چنددقیقه‌ای پر از شات‌های کوتاه مشت‌زنی و دعوا میان زنان سلبریتی و بدلکار مشهور است.
بعضی از شات‌های کوتاه این ویدیو بسیار جالبند؛ مثلاً اسکارلت جوهانسون این کار را با یک توپ سنگین انجام می‌دهد، پیو اول یک بطری برمی‌دارد تا پرت کند ولی بعد فکر می‌کند که بهتر است این کار را با وسیله ارزان تری انجام دهد، مارگو رابی با چوب هارلی کویین ضربه می‌زند، هلی بری قبل از اینکه به دوربین مشت بزند با ضربه قبلی به استخر افتاده است، لوسی لاولس از شمشیرش در فیلم «زینا : شاهدخت جنگجو» استفاده می‌کند و حتی کامرون دیاز پاکت خرید روزانه‌اش برای خانه را روی حریف مشت‌زنی نامرئی‌اش خالی می‌کند.

این ویدیو‌ی کوتاه من را حسابی بر سر شوق آورد و خیلی دوست دارم که ببینم این سلبریتی‌ها در دنیای واقعی چند مرده حلاج‌اند. فکر می‌کنم که در این وضعیت خانه‌نشینی، همه‌ ما به این‌طور ویدیوها و چالش‌های کوتاه نیاز بیشتری داریم.


منبع: Collider

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. وحید می‌نویسد

    خوب